To jest ważne

Wiem, że powinni mi się podobać faceci, ale jakoś facet to dla mnie nie od oglądania jest. A ta pani pewnie nie ma kompleksów i chwała jej. Niech sobie żyje.

1 polubienie

Fakt,przez kilka lat rozmawiałam z Nim codziennie. Ostatnio jakieś 5 lat temu. Dla świata zniknął. Kazano mu zniknąć z mediów społecznościowych i z Moskwy…

Obowiązkowa służba to przerwa w życiorysie jak więzienie - czego kogo nauczyła ?, cwaniactwa, złodziejstwa, pijaństwa itd - co było przeciwne do regulaminu wojskowego, fala miała być sądownie karana wyrokami, a służyła oficerom jako bat na niepokornych. Poza uprawnieniami / specjalizacjami / na prowadzenie samochodów czy maszyny budowlanne, płetwonurek czy pilot to była elita mniej gnębiona, pozostali byli od wszystkiego, czyli do niczego - starczyło że znali budowę łopaty i miotły. Przyszycie guzika to wyższa matematyka wymieszana z geometrią i wykresami 3D, szkoła życia hm - życie tam bez leków, załamania psychiki nie istniało !, W czasie pokoju ten mężczyzna / nie chłopak / wolał sobie życie odebrać, niż służyć państwu w zakłamaniu pośród murów jednostek. Częściowo to życie regenerowały przepustki na miasto czy do rodziny. Osobiście nie jestem za przywróceniem takiej służby, skoro kadra wojskowa to zawód za niemałe pieniądze - to jedynie wojsko zawodowe, bez dekowania się po magazynach, biurach itd bez znajomości chomików i królików. U mnie aż kilka miesiączków i zniknę z ewidencji wojskowej. Dość !

1 polubienie

Teraz wymyslili, ze bedzie ochotnicza…nie chce tego komentować, choc Antek juz tam nie rzadzi.

1 polubienie

W każdym państwie są żołnierki ładne i te mniej ładne😜, bycia mniam regulamin nie przewiduje. Każda jest mniam i w cywilu. Za mundurem panny sznurem ! to mit i ludzkie tragedie jak dziecko szuka ojca

Ochotniczo już jest WOT od kilku lat dla bezrobotnych studentów

2 polubienia

O!I bardzo dobrze!

W sumie to myślę że nie żyje.