To jeszcze warstwa mułu czy juz dno?

Najpierw ojdyra Grzybka zrobia ministrem od podatkow, tfu, co ja pisze - zbierania naleznej daniny…

Pewnie opodatkował by bezdomnych oraz ich auta.

1 polubienie

Co o to nie, i podatek od kamienic w spadku po weteranach tez by zniosl…

Otoz to!

Zawsze byli równi i równiejsi, masz rację, nic się nie zmienia :frowning: Każda władza deprawuje. Może powinnam zostać anarchistka? :sunglasses:

3 polubienia

Lepiej anarchistka nie zostawaj, bo cie z nkraju wyrzuca tak jak mnie i innych

Złośliwość,arogancja,preżenie muskułów…
I tak żadne z tych słów nie pasuje…
Bo mogli wybrac doslownie kazdego.Jestem pewien ze znalezliby przyzwoitych.
Ale nie chcą.Chcą natomiast okazac bardzo jawnie,POGARDE wobec opozycji,prawa,obiektywizmu,fachowości…
Wybrali najgorszych nienawistnikow,oszczercow i klamcow.Kpią sobie w żywe oczy z wszystkiego…
Temu Teleckiemu nalezy sie to co zwykł robic Korwin.POLICZEK z liścia !

5 polubień

Na razie są kandydatami. Zobaczymy, co dalej.

1 polubienie

To zemsta Kaczyńskiego za porażkę w Senacie. Od 4 lat pogardza ludźmi ale teraz po prostu napluł nam w twarz. Jawnie i bezczelnie. Podły i arogancki chory z nienawisci czlowieczek

4 polubienia

I to go wykończy. To jest następny strzał w swoją piętę. Wchodzi w fazę politycznej nieomylności.

2 polubienia

Suweren Piotrowicza nie wybrał, no to przecież ze swojej ubeckiej emeryturki ten komuch się nie utrzyma, trzeba mu się odwdzięczyć za “naprawy”

4 polubienia

8 milionów obywateli w Polsce chce, by na eksponowanych stanowiskach byli ekskomuniści.
8 milionów obywateli w Polsce chce, by rządził jeden człowiek zza pleców swych marionetek.
8 milionów obywateli w Polsce lubi sztynks ruskich onuc…

W Polsce wybory są demokratyczne, więc wybór tych ośmiu milionów należy uszanować i respektować go. Mimo, że 9 milionów obywateli w Polsce sprzeciwia się temu. Ale taka jest ordynacja wyborcza i koniec.

Nic wiecznie nie trwa.

6 polubień

Co ma rosja do tego? Do pisu? Chyba nie jestem w temacie. W końcu to za PO (tak wiem znowu to PO :rofl:) Rosja “miała” w Polsce prezydenta, a Niemcy miały swojego premiera xd wczoraj słyszałem takie ciekawe stwierdzenie, ale gdzie ja to słyszałem… “my mamy prezydenta a wy premiera” :rofl:

To, że nie jesteś w temacie, jeśli chodzi o politykę, udowadnia każdy Twój komentarz.

4 polubienia

Mam takie samo zdanie o Was… xd

Oczywiście. Wiem, że masz. Jako najmądrzejszy i najlepiej wiedzący na tym forum. Nawet jedna osoba popiera cię w tym, Tą osobą jesteś ty. A dokładnie o polityce wiesz tyle, co kiedyś, nie tak dawno “wiedziałeś” o Tadeuszu Kościuszce.

4 polubienia

Ale to ty masz się za tego najmadrzejszego i najlepiej wiedzacego na forum(wy) gdy mi Piszesz takie komentarze jak ten wcześniejszy. Albo to ja mogłem Ci tak odpisać… Ty nie widzisz tego że to ty zaczynasz takie gadki a jak ja osmiele się nie zgodzić to drwisz, bo masz całkiem odwrotne zdanie i to was uważasz w porównaniu do mnie za najmadrzejszych… Tak nie popiera mnie tu nikt, dlatego napisałem mam zdanie o WAS. A po drugie to chodziło mi o to też że moje komentarze jakie są takie są ale na pewno nie można po nich stwierdzić że nie mam pojęcia o polityce. To tylko twoje zdanie(bo znowu zły Komentar o PO? Przecież tylko zapytałem co ma wspólnego z rosja i taka reakcja twoja…) ale jeżeli już ja odszczekam że to samo myślę tak o was, nie tylko w tym temacie i teraz, to włączają ci się właśnie to że to ja się mam za niewiadomo kogo, a to właśnie ty(wy?) masz mnie za niewiadomo kogo ale w przeciwna stronę… Znowu problem twój a nie mój.

@birbant
@GumowyKrokodyl
nie wiem skad te wasze spory.
Jakby was tu pogodzic? :thinking:
Ja lubie was obu

1 polubienie

tos sie przeslyszal o trzydziesci lat kolego @GumowyKrokodyl :rofl::joy::crazy_face:

4 polubienia

No i po tym komentarzu to samo mogę napisać co birbant o mnie…