To jeszcze warstwa mułu czy juz dno?

Nie drwię, piszę bardzo poważnie na temat twoich komentarzy. Skoro ty napisałeś, jakie masz zdanie o nas, to ja napisałem, jakie mam o tobie. Prawa są równe dla każdego. To wszystko w tym temacie.

Nie. To ty napisałeś jakie masz zdanie o mnie a później ja o was.
A nie drwisz to co to jest bo nie rozumiem “Oczywiście. Wiem, że masz. Jako najmądrzejszy i najlepiej wiedzący na tym forum.”? Kolejny raz wychodzą jakieś nieporozumienia nie przeze mnie, tylko przez to że osmieliliem się odpisać… Bo wam wolno(tobie) tak odpisać chamsko na zwykle pytanie ale jak ja odpisze na odwal się, że myślę to samo o was to się zaczyna…

No dobra, niech będzie. Skoro ja napisałem, jakie mam zdanie o tobie, to ty napisałeś, jakie masz mnie. I nie ma sprawy.

A ja mam nieodparte wrażenie, że to może być gra Kaczyńskiego przed wyborami prezydenckimi. Pamiętajcie że sędziów mianuje (albo nie) prezydent. I tak mnie się wydaje, że już się umówili - my robimy ferment z Piotrowiczem i Pawłowicz, a Ty jednego z nich (np. Piotrowicza) nie powołujesz, czym dajesz dowód Suwerenowi a zwłaszcza wahającym się, że jesteś od nas niezależny. I dostajesz od razu kilka punktów procentowych więcej w sondażach.
To co? Stoi umowa?

2 polubienia

Bo ja wiem?

i tak (no moze jakby sie uparli to nie spiac trzy dni moze by przepchneli) przed rozwiazaniem starego sejmu nie zdaza ich przeglosowac - pierwsze posiedzenie IX kadencji jest przewidziane na 12 listopada, wiec jak wiele innych propozycji pojdzie do kosza (co nie znaczy, ze nowy sejm do sprawy nie wroci w trybie pilnym) - ale co do fermentu?
piekna zaslona dymna, bo cos z Banasiem nie teges, a jeszcze ktos sobie dwie wieze przypomni? ponoc prezes znowu przelozyl operacje…

2 polubienia

Przyzwoici nie mogliby zostać… Partia potrzebuje skompromitowanych i takich których można zaszantażować. Ma prokuratora z PRLu, którego wyborcy nie chcieli… i panią posłankę wielokrotnie wybronioną przez tego samego “wylosowanego” sędziego.

5 polubień

Muł to widzi…
i się wstydzi

3 polubienia

Zapowiedzi były wyraźne. Zaczęła się realizacja, a to są przygotowywane fundamenty.

4 polubienia

Myślę bardzo podobnie, tyle, że o utrąceniu obu. Bo jeśli nie jest to rodzaj prowokacji, to chyba właśnie taki ma cel.

Gowin juz sie od pomyslu odcial…

Odlotu ciag dalszy

Do trzymania laski zatrudni Misiaczka.

2 polubienia

Pierwsze posiedzenie Sejmu zacznie się od apelu smoleńskiego.

2 polubienia

Zupelnie jakby chcial wywolac wojne domową…

3 polubienia

Szuka pretekstu do wprowadzenia stanu wyjatkowego?

1 polubienie

To na tym etapie,kanapowe rozważania.Ale w innych czasach byłbym pewien ze prowokacje bedą tak dlugo przybieraly na sile,az kola rządowe powiedzą ze"nie mielismy innego wyjscia".
Masz racje.Jak przy okazji stanu wojennego.

2 polubienia

Ta sama szkola…

1 polubienie

Wojna domowa to będzie tylko wina “lewakow” . XD bo z ich inicjatywy… Jakby co :rofl:

Moim zdaniem, ten stan wyjątkowym to na dziś zbyt dalece wysunięty wniosek. Chyba, że sytuacja wymknęłaby się spod kontroli, co w historii się zdarzało. Ale, raczej, nie sądzę by do tego doszło. A zmiany będą. PiS zacznie albo już zaczął gnić od głowy. Partia ta podzieli los swych poprzedników, jak nic nie zmienią, a na to się nie zapowiada, by zmienili kurs.
Nie ma bata we wsi, potkną się o samych siebie. A poza tym, gdy zabraknie szaragowego posła, koniec nastąpi błyskawicznie.

2 polubienia

Bzdurzysz,nie rozumiesz nic i jeszcze Cie to bawi… Sam sobie wystaw ocene.

1 polubienie