To mądre, że wg mnie, tylko dojrzałe, słodkie owoce są zdrowe, bo harmonijne?

https://www.medycyna-przyszlosci.pl/infekcje-pasozytnicze?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Jak mam wstawić poprawną ankietę?

W okienku edycji postu/tematu na końcu jest zębate kółeczko czyli ustawienia, kliknij, i tam masz opcję wstawiania ankiet.

Może i są harmonijne ale z pewnością jedyne pożywienie nimi nie jest zdrowe. Nie mają wszystkich składników odżywczych jakich potrzebuje organizm człowieka.
A przepraszam że zapytam, czy Ty @harmonik odzywasz się wyłącznie owocami?

3 polubienia

Korzystałem z tej ikonki, ale to nie znaczy, iż mnie oświeciła, @anon44086484

1 polubienie

Chciałbym się tylko nimi odżywiać, @Bingola, ale wcieliłem się w ciało z silniejszymi diabłami wewnętrznymi, niż moja słaba silna wola, a bez najmniejszej wątpliwości, są dojrzałe, słodkie owoce jedynymi harmonijnymi i zdrowymi, posiadającymi wszystkie niezbędne dla zdrowia składniki…

No widzisz, ale żeby ludzi do czegoś namawiać, to trzeba samemu to stosować, inaczej jest to nic innego niż hipokryzja. Żadne diabły nie mają tu nic do powiedzenia. Spróbuj chociaż przez tydzień A potem nam opowiedz swoje wrażenia. W tej chwili jesteś niewiarygodny

3 polubienia

Już niejedne tygodnie potrafiłem się tak zdrowo odżywiać, nawet ponad 40 dni, ale to i tak o wiele za mało, aby uzyskać pożądane efekty, @Bingola. Przypuszczam, że wystarczyłby do tych efektów rok czasu takiego odżywiania, no może pół roku.

No to do dzieła! Sezon owocowy w pełni!

5 polubień

A warzywka to pies, hę? :wink:

2 polubienia

Warzywka są raczej nieharmonijne, wymagają nieharmonijnej pracy, nieharmonijnej dla środowiska.

1 polubienie

To i instrument muzyczny, tzw; harmonia też jest nieharmonijna?

2 polubienia

Z owockami bywa podobnie…
W moim ekologicznym ogródku wszystkie owoce i warzywa są święte, bo rosną sobie jak chcą. Może nie są takie piękne i bujne jak te ze sklepu, ale za to wiem, co jem ! :smiley:

2 polubienia

Oczywiście bo jej produkcja zakłada istnienie zysku w ekonomii

2 polubienia

Nie wiem czego dotyczy ankieta, ale na wszelki wypadek zagłosowałem na kota :slight_smile:

Ale za pomocą jakich środków? Próbowałem i zero efektów, @Bocca-Lupo

1 polubienie

Klikasz w oknie odpowiedzi na opcje tam zaznaczasz “utwórz ankietę”.
Pojawi się okienko wybierasz typ - wielokrotny wybór, określasz wartość minimalną i maksymalną ile chcesz tych ankietowanych pozycji, wyniki zaznaczasz “when closed”, w ramkę wpisujesz ankietę jedno pod drugom same słowa, a system sam doda te budki. Na dole masz wybór kto głosował i automatyczne zamknięcie.
Prościej nie potrafię wytłumaczyć. Spróbuj tu w mojej odpowiedzi.

No i co trudne? Proste jak barszcz, daj sobie trochę czasu chłopie.

Na razie Ci dziękuję za dobre chęci. Zobaczę, czy dam radę, bo lubię najprostsze działania, @Bocca-Lupo

1 polubienie

Proszę, a jak będziesz miał pytania to zapraszam na pocztę. Chyba wiesz jak się wysyła i odbiera?