To mamy wielkie zwycięstwo!

Kaczyński został wicepremierem!!!

A Sasin niejaki, posłusznie z podkulonem ogonkiem dymisję złożył. Nie ma to jak swoi na swojem…

A po lewicy jego na zjęciu czyjeż to ucho prezesa? Ucho co się w końcu ogolił, umył i ostrzygł? Czy to nie nasz men jest? :thinking:

To, że kartofel wicepremierem został, to takie zwycięstwo, jak nad Mołdawią.
Poziom gry ten sam.

Lato i sezom ogórkowy?
Od samego mieszania herbata slodsza nie bedzie…

Mam nadzieję… Ale podziwiam zdolność ośmieszania się.

Sam się wicepr na wicepr-a powołał. Cut :roll_eyes:

to ze w-ce premiera chwycił, niech mu będzie.
Ciekaw jestem jak rozwiąże sprawę Ziobry?

Wszystko zostaje w klanie

A za ten kabaret wszyscy płacimy! Wchodzi, wychodzi, mlaska, gada bzdury, a suweren za judaszowe grosze klaszcze.

Ja to sie zastanawiam czy on jeszcze lalkarz czy juz marionetka?
@janusmakroniusz sprawa Ziobry? Glupi i glupazy. Jesli sadzisz, ze gprzej byc nie moze to bedzie Ziobro :money_mouth_face:

Brakuje tylko Ryśka

Rysiek nie ma czasu, bo szuka, co by tu jeszcze ukraść.

mówimy o tym Rysku od Grażynki?? co umył rączki?

Przecież nie o Ryśku z Klanu…

Tylko czy to zwycięstwo czy zapowiedz ogromnej kleski dla Polski.

Klęska narasta od 2016.

Zwycięstwo to będzie jak go kot zagryzie we śnie, nie widzę innej metody żeby go pokonać

Od Ryśków to z daleka. Nie obrazaj rysia iberyjskiego na przyklad?

Rzadki widok, na wolności biega tego mniej niz tysiąc

ale nie w grupie?