To może być dla niektórych drastyczne. Czy tak odpowiedzial(a)byś dziecku?

Moja Mama urodziła bardzo mądrego, logicznie myślącego człowieka, @anon57379857

1 polubienie

No i widzisz, najgorszym wrogiem człowieka jest drugi człowiek

1 polubienie

Nie kracz,bo wykraczesz, nie wiesz,jakim kiedys bedziesz.

A moja mam urodzila,jeszcze madrzejszego.))

Daj już spokój, bo dzisiaj była tu afera i nie przewiduję następnej :wink:

1 polubienie

Nie ma sprawy,czasem mnie zadziwia jego Narcyzm.

1 polubienie

To nie on był sprawcą :wink:

1 polubienie

Afera? Nic nie wiem, A może to i lepiej, że nie wiem?

1 polubienie

Wszystko opanowane.

3 polubienia

Ależ powołała, ale bezdusznie uśmierca tych nadprogramowych. Zresztą, nie pamiętam dobrze, ale zdaje się, że bociany wyrzucają jaja z gniazda, jeśli jest ich za dużo. Jeśli tak, dialog, który przedstawiłeś, nie mógłby mieć miejsca.

Raczej ciężko uznać, że bezdusznie. Działanie DSHN-u jest bosko harmonijne, w interesie wszystkich. Nadprogramowe same się wykruszają w meandrach życia, poza wczesnym etapem, gdy ujawniają się największe wady.

Owszem, poza interesem tych uśmierconych.

1 polubienie

W NIEBIE będzie im nieporównanie atrakcyjniej, niż męczarnie na Ziemi, jak w przypadku ludzi mocniej niepełnosprawnych.

Weź taki przykład, że rodzice potrafią powołać i odchować nawet 5 młodych z dobrymi genami. W sumie taka para jak powoła i odchowa kilkanaście potomków, a one podobnie, to środowisko mogłoby nie podołać ich wystarczającemu odżywieniu. Wówczas selekcją naturalną środowisko powróciłoby do równowagi, homeostazy. Nie wypada widzieć jej jako czegoś bezdusznego. We wnętrzu żywych organizmów, także w naszych, też trwa taka selekcja naturalna, i my się nią nie przejmujemy, a nawet z niej korzystamy.

Co nie znaczy,ze jego tematy sa neutralne.
Czyzby nalezalo mu schodzic z drogilbo mose sie obrazic,ze ktos ma inne zdanie?
Juz dosc go cholubiono na starym pytamy,czyzby historia miala sie powtorzyc,ze tylko on moze wyzywac o debilnych ludzi.
Nie wiem jak inni,ale ja czuje sie czlowiekiem.

1 polubienie

A co, rzekomo normalny i kulturalny user pokazał swoje prawdziwe oblicze, bo nie można pisać z gościa?

Ty nie widzisz usuniętego postu i mówię Ci, że był bardzo niegrzeczny.
Obrażał autora pytania, jak również jego matkę.
Sytuacja jest opanowana i nie widzę sensu dalej ciągnąc tematu.
Każdy odpowiada za swoje czyny, a w tym wypadku to nie On był winny.

Haha, widzisz? Już kogoś gryzie moja obecność tutaj, będą usuwać użytkowników z innymi poglądami, jak na starym Pytamy :wink:

O czym Ty piszesz?
My rozmawiamy o autorze pytania, a nie o Tobie.
Widziałeś tę sytuację, więc nie wiem po co dalej dyskutujesz.

Leone ma na myśli mnie :wink:

Gwarantuję Ci, że nie. Patrz wyżej.