To może być dla niektórych drastyczne. Czy tak odpowiedzial(a)byś dziecku?

Ja akurat mowie o tym co czytam.
W wiekszosci swoich tematow obraza ludzi a moderacja uwaza to za cos normalnego.
Wodocznie ma licencje na obrazanie.
No ale co ja moge.

@Leone_Marco, kocham Cię. A Ty mnie nie? Obiektywnie bycie nieharmonijnym człowiekiem, to obciach, choć dla mnie jesteś obdarzony wieloma zaletami, potrafisz harmonicznie grać, robić ludziom super buty, widzisz piękno Natury. Szkoda, że tak mnie atakujesz, ale może Ci się uda to zwalczyć w sobie.

No ja jestem hetero.
Nie mam nic przeciw Twoim tematom,czasem sa nawet ciekawe.
Tylko Ty nie pozwalasz dyskutowac,oczekujesz tylko poklasku.
Wywyzszasz sie ponad innych,obrazasz majacych i ne zdanie.
Pisz,tylko najpierw zastanow sie co piszesz,pozwol innym miec wlasne zdanie.

3 polubienia

I to chyba z tej milosci,chciales swego czasu wrzucic mnie do klatki z dzikimi zwierzetami??
Dla mnie bycie czlowiekiem,nie jest obciachem.
Coz badz obciachowy.

2 polubienia

Wiesz, @Leone_Marco, jeśli chcesz mieć prawo do mordowania i pożerania ewidentnie myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych stworzeń, to powinieneś się godzić, że spotka Cię to, co innym czynisz. Jeśli nie na tym, to na tamtym świecie, bo sprawiedliwość powinna istnieć.

Gdy mnie napadnie wilk,czy niedzwiedz,nie bede mial do niego pretensji.
Ale kto dal Tobie prawo do takich decyzji?
Ze sam oglaszasz sie rownym Jezusowi,puszczam to mimo uszu, bo to swietkradztwo.
Ja nie dybie na Twoje zdrowie i zycie,nie odmawiam ci prawa do wlasnego zdania i fantazji,ale nie licz na to,ze uznam to za ,dobra monete’’
Naucz sie dyskutowac,naucz sie szanowac czyjes zdanie.
Nie nie jestes wielkim wodzem,jestes jak kazdy z nas,niczym sie nie wyrozniasz poza wybujala fantazja

2 polubienia

Obiektywnie, to nawet jestem najgorszy z ludzi, i ubolewam nad tym, więc ciężko byłoby Ci obronić tezę, że się wywyższam nad innych. A jeśli miałbym najwięcej racji światopoglądowych, więcej od wszystkich uczonych razem wziętych, to co w tym złego, że pomagam ludziom nie dać się ogłupiać, np. tym, że kapitalizm jest poprawny, bo musi istnieć zysk z inwestycji w ekonomii, bo przecież prawie niemożliwe, aby wszyscy uczeni nie połapali się w tym, a jeden harmonik to zauważył.

Swoimi smetnymi gadkami,nie probuj mnie zwodzic.
Znam Cie od pierwszego dnia rejestracji na starym pytamy.
I ciagle powtarzasz,ze jestes najmadrzejszy
M ie to ogolnie jest o ojetne,co mowisz o sobie,badz nawet Bogiem wedlog wlzsnego mniemania.
Tylko innych nie obrazaj,nie uwazaj za debili i bezmozgowcow,jak to czesto raczysz pisac o swoich adwersarzach.

2 polubienia

Ptasie móżdżki mają chyba :wink:

1 polubienie

Niektórzy lub większość nie widzą analogii w tym, iż chodzą do kina lub teatru na wirtualne akcje, aby się nimi doświadczyć, i stać się lepszym człowiekiem, stworzeniem.