To może coś lekkiego

Dokąd się wybieracie na wakacje w tym roku? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Z pokoju do kuchni… :rofl:

3 polubienia

Masz wymagania. Ja nie planuje wiecej niz pare godzin do przodu. Sporo zalezy od terminu drugiej dawki.
Pewnie tradycyjnie nad morzem :wink::grinning:
Oby nie bylo koniecznosi wyprawy do PL

2 polubienia

Nie mam żadnych konkretnych planów. Teraz króluje spontan - nie wiadomo co będzie można, kiedy i jak. Ty masz już jakieś konkretne plany?

3 polubienia

Do Polski. Na całe wakacje.

5 polubień

9 polubień

bedzie wybrzydzal bo w puszkach… lepiej takie zaopatrzenie

6 polubień

Trudno. Wyleję do zlewu.

masz mysli samobojcze? toz to wzrokiem Cie zabije :slight_smile:

3 polubienia

Twierdzisz, że będzie wybrzydzał.
Co z taką ilością mam zrobić?
Trzymać nie mam gdzie. Wyleję, puszki zaniesę na złom i coś tam się zwróci :pensive:

2 polubienia

obawiam sie, ze w takiej sytuacji to jednak kolega @birbant do takiego marnootrawstwa nie dopusci.
a puszki mozna zawsze na zlom oddac - podobno za aluminium niezle płacą ?

4 polubienia

Tego nie wiem :wink:

Przede wszystkim,do Polski.A potem w zależnosci od rozwoju sytuacji.Nie da sie planowac jak wszystko zamkniete.
Od dawna na ten rok przewidziany byl Edynburg.Mysleliśmy tez o Toskanii…

4 polubienia

Planuje góry. Takie prawdziwe, nie Tarnowskie w których mieszkam. Rower chcę wziąć.

3 polubienia

Nie wiem. Nie planuje aż tak daleko.

2 polubienia

@Szczery_do_BULU Nie obraziłbym się, że by koleżance @efka dać Najlepszą Wypowiedź za tę wypowiedź. :grinning:

4 polubienia

Biere jedno i drugie. Wybrzydzający nie jestem. :grinning:

3 polubienia

Bez takich mi tu, biere wsio! :crazy_face:

2 polubienia

Biere…my! Chyba się podzielisz z gospodarzem? :rage:

Dobrze @birbant, że masz zdrowe poczucie humoru. Inny by mi nogi z tyłka powyrywał :wink:

2 polubienia

Od razu powyrywał, od razu powyrywał. Ja niepomiernej łagody człek jestem, i niespotykanie spokojny, a w dodatku, swojem nic nie wyrywam… :grinning:

Jakbyś mnie nie znała… :joy:

3 polubienia