To może coś lekkiego

Ślepoto :rage:
Napisałam: inny!
Wyczyść te brele :stuck_out_tongue:

1 polubienie

3 polubienia

Nigdzie. Praca, plaża. Zanosi się na przyjazd jednej osoby z Polski więc może jakieś wycieczki, jakieś grillowanie. Wszystko wyjdzie w praniu.

2 polubienia

Ludzie z Polski docierają prywatnie czy z biur podróży?

1 polubienie

Nie mam pojęcia. W pracy muszę podać termin urlopu… a ja pierwszy raz nie mam pomysłu. Zawsze wyjeżdżałem we wrześniu, ale się pozmieniało wszystko. Do tego odwołane większość wydarzeń tanecznych na które jeździłem. Samemu mnie się nie chce na wakacje wyjeżdżać…

3 polubienia

Postanowiłem, ze w tym roku w końcu zobaczę kwitnące drzewka wiśni. Japończyki - TV Asahi, posadzili ich w Berlinie tysiące.
Sprawdziłem w necie, kiedy wiśnie kwitną i w połowie kwietnia wsiadłem na rower i pojechałem. Wiśnie nie kwitły. Przyjechałem za kilka dni - wiśnie nie kwitły. Przyjechałem tydzień potem, nawet pączka nie było na gałęziach. Wczoraj znów pojechałem … Dopiero gdzieniegdzie zaczęły …
Mam nadzieję, że w ten czwartek się uda …
Tak to ma wyglądać:

6 polubień

Prywatnie:)) Od kilku lat ponawiamy zaproszenie do cioci mojego męża i w końcu zdecydowała się do nas przyjechać. Nie mogę się doczekać!
Gościłam już trochę rodzinki, zarówno z mojej strony jak i męża. Na celowniku mam jeszcze kilka osób, nie wyobrażam sobie,że mogłyby one do nas nie przyjechać.

2 polubienia

Wyczyściłem łokulary i, faktycznie, teraz przeczytałem właściwie.
A jakby ten ktoś inny chciałby Tobie wyrywać, to powiedz mnie kto, to ja już mu wyrwę… :facepunch: :fist_left: :fist_right:

2 polubienia

No wlasnie…Tak myślałem bo nie przypominam sobie żadnej oferty z biur…

1 polubienie

:stuck_out_tongue_winking_eye: około 60 puszek = 1 kg = ok 3 - 5 zł = około 1€ za alu bez szwindli / glina w środku sprasowana, i po sprawdzeniu każdej magnesem dla pomysłowych dobromirów. Tyle wiem od zbieraczy po budowach

2 polubienia

Trudno coś wymyślić i zaplanować do przodu z urlopem. Niemniej niekiedy uda się wypad w okolice, czy nad jeziora, do lasu

2 polubienia

Angole sprawdzaja magnesem KAŻDĄ dostawe śmieci…Widać musieli sie kiedyś naciąć na owych"Dobromirach" :innocent:

1 polubienie

Kg miedzi skoczył o 80 % więcej na skupie, teraz miedż jest po około 22 zł. Ograbiono nam całą instalację wodną w budynku z tej miedzi. Pozostały gołe haki, rurki stalowe pozostały bo cena mało interesująca. U elektryków podobnie - kilometry kabli pozrywane. Policja bezradna pomimo monitoringu. Mamy zapowiedzi że z urlopu nici, bo hm trzeba to nadrobić, miało być zakończone do końca maja, termin nierealny - brak ludzi, to tylko 33 mieszkania już wykupione. Ha niby bezrobocia nie ma, choć kradzieże to praca zlecona :stuck_out_tongue_winking_eye:. Jak żyć

3 polubienia

Tego to ja nigdy nie zrozumiem…Jest monitoring inie ma natychmiastowej reakcji??? To po co jest monitoring???

1 polubienie

Monitoring to pic, są kamery tyle że z sekwencją czasową się włączają - co ileś minut, poza tym zamki na karty magnetyczne. Budynek w budowie to i skromnie z kamerami. Straty chyba wrzucą w koszty, i to nie małe jeśli dodać wypłaty dla ludzi którzy to montowali, pewnie dojdą kary za brak terminu - dużo pracy trudnej do odzyskania, bez ponownego kucia ścian, tynków czy podłóg, co podroży koszty mieszkań i pomieszczeń handlowych / sklepy, 2 przedszkola, przychodnie itd.

2 polubienia

Coś lekkiego? Jeśli ktoś nie oglądał, to polecam.

Jak znam realia współczesnego świata tego może na YT długo nie być.

5 polubień

To wtedy jeszcze Kobra leciała?Hmm… :thinking:
Widać bylem czym innym zajęty…

2 polubienia

Obejrzyj. Jedyne panie jakie tam występują, to panie Collins :smiley:

2 polubienia

Ok.Jestem spragniony czegoś takiego…Byleby nie byl to jakis “Arszenik i stare koronki” bo akurat oglądałem to z Cary Grantem :innocent:

1 polubienie

Ale to coś lekkiego, komedyjka. Nie spodziewaj się dzieła w stylu Agaty Christie …
Raz obejrzeć wypada … Potem można podsuwać znajomym, tak jak ja to robię :grin:

1 polubienie