To może coś lekkiego

A jednak mialem racje co do ewentualnego"arszeniku" :joy:
Ale dzieki!
Wspaniale!Kwiatkowska i Kowalewski robią cos genialnego ale i reszta jest kapitalna!Chyba najlepsza Śleszyńska jaką w życiu widziałem :innocent:

2 polubienia

:joy: :joy: :joy:

Jak mi napisałeś o tym arszeniku to oniemiałem… No prawie odgadl Pomyślałem Ale tekst Kwiatkowskiej że trupa zabiera policja mnie kompletnie rozłożył

3 polubienia

Oglądałem to bardzo dawno temu. Dzięki za przypomnienie.

1 polubienie

Wybieram się do mojej chaty w dzikim lesie, przy okazji powłóczę się po okolicy.

2 polubienia

Jak wszyscy uciekaja z miasta na wakacjie to się moze okazac, ze wlasnie najlepsze wakacje to balkon story z widokiem na najblizszy sklep z piwem?

1 polubienie

Widok z balkonu na najbliższy sklep z piwem, bardzo pożytecznem jest, bo możemy widzieć dostawę tego piwa. :grinning:

1 polubienie

Co do tego miejsca, mam pewność kogo tam zastanę. :wink:

1 polubienie

W to samo miejsce, co roku ubiegłym i tez tylko na kilka dni. Ale może jeszcze coś się dodatkowo wykluje?

1 polubienie

Przyjedź do Kórnika. Magnolie w pełnym rozkwicie (początek, więc zdążysz)

2 polubienia

A kurniki w Kórniku jeszcze są? :thinking: :grinning_face_with_smiling_eyes:

W ramach wolnego chowu kury po parku chodza. Przebrane za pawie pewnie? Albo labedzie, co by pod kolor Bialej Damy byc?

Dawno nie oglądałem takiego popisu aktorskiego w ramach teatru telewizji.Z pewnoscią teraz sobie coś wyszperam!

2 polubienia

Była propozycja Wiedeń, ale z moim chłopakiem. Rozwalił się związek, więc nici z wyjazdu. Niedawno koleżanka podsunęła mi pomysł z Chorwacją, ale ostatecznie dogadałyśmy się, że może jednak lepiej pojechać do Krakowa.

4 polubienia

Są, z dla od centrum, ale są :slight_smile: Nawet kury w nich spotkasz, takie rosołowe, nie z biedronki :slight_smile:

1 polubienie