To może pomieszajmy jeszcze kijem w mrowisku..?

Rozumiem, że co niektórzy tak zieją nienawiścią do swoich oponentów politycznych, że żadne fakty nie docierają ale może czasem warto pokierować się mózgiem a nie emocjami. Odnośnie LGBT - sprawa jest bardzo prosta, jest to ORGANIZACJA skupiająca lesbijski, gejów, bi i trans. Co by nie mówić LGBT to nie osoba czy orientacja seksualna i sami jej „członkowie” (i nie tylko) nazywają LGBT organizacja. Ma ona swoje struktury, zadania, cele i plany marketingowe. A tu taki mały przykład…


PS nie jestem i nie byłem zwolennikiem PIS czy innego ugrupowania politycznego.

4 polubienia

Jak na razie to o podbojach innych kultur żadne forumowe “lewactwo” nie pisało. Możesz podać przykład tego ziania nienawiścią do oponentów?
To, że w Birmingham ktos założył jakąś organizację “Birmingham LGBT” nie oznacza za wiele. Gdybym założył organizację “Katolicy z Koziej Wólki” i jako jej symbol wybrał swastykę, po czym zaczął głosić, że żydzi powinni iść do gazu, to powiedziałbyś, że katolicy to organizacja pochwalająca ludobójstwo?

Poczytaj tutaj:

i tu

A te „lewactwo” to co dla ciebie w ogóle znaczy bo jakoś nie bardzo rozróżniam? Wmawianie ludziom ze LGBT to nie jest organizacja to zwykle kłamstwo dlatego pokazuje ci ze to jest coś, co w swojej strukturze przypomina partie polityczna.
PS Samo twoje „lewactwo” które tak lubisz pisać ma wybitnie wydźwięk negatywny i obraźliwy i jest to „zianie” nienawiścią o które się pytałeś :grin:

2 polubienia

A jakie to ma znaczenie, ze LGBT jest organizacją czy nią nie jest? Bo ideologią, na pewno jest. A ideologie, prędzej czy później się organizują.

3 polubienia

Okazuje sie ze to"stoi jak wół napisane" :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Czy ideologia? Jest to szukanie pewnych grup swojego miejsca w strukturach spolecznych. Były bunty niewolnikow, rewolucje, schizmy i roznego rodzaju przewroty. Uwazane przez im wsplczesnych za zle lub bardzo zle. Zwlaszcza tych co tracili wczesniejsze uprzywilejowane pozycje.

Ideologia, pojemne słowo.

1 polubienie

Jak okazja, moze byc ideologia odrzucenia wszelkich ideologii, a napic sie mozna z okazji braku okoazji :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Organizacja to dobre określenie jednak i tutaj najważniejsi są LUDZIE którzy ją rozwijają.

1 polubienie

A ja mam wrażenie,ze to chodzi o mieszanie,
ALE LUDZIOM W MÓZGOWNICACH…
Bo fakt ,że jakiś pan z panem,pani z panią,pan czy pani-którym “wszystko jedno” lub tacy ,co lubią się przebierać chcą się łączyć i zakładać swoje “koło wzajemnej adoracji” to jedno ,ale robić przy tym TAKI SZUM MEDIALNY???
Nie wiem czemu i komu ma to służyć?

4 polubienia

Kampanii. Odwracamy uwagę ludu robotniczego od covida i kryzysu. Poza tym walczymy o elektorat. Duda o ludzi Bosaka w Rafi o ekipę Biedronia.

2 polubienia

Organizacje LGBT powstały nie po to, by celebrować “wynaturzenia” ale głównie po to, by walczyć z dyskryminacją tej grupy społecznej i upominać się o równe prawa. 90 % homoseksualistów nie należy do żadnej takiej organizacji.

4 polubienia

Dzisiaj LGBT to przede wszystkim uniwersalne narzędzie polityczne. Każda opcja może coś ugrać z jego pomocą. Jedni się opowiadają za, żeby zamanifestować postępowość, inni będą tym straszyć swój elektorat, robiąc z siebie jedyną ostoję tradycyjnych wartości. Może się mylę, ale mam wrażenie, że i dla samych działaczy/aktywistów LGBT jest też przede wszystkim narzędziem do robienia kariery, a problemy osób rzeczywiście pokrzywdzonych pozostają nadal nierozwiązane w cieniu wszelkich rozgrywek.

7 polubień

Dlatego właśnie taki Duda atakując lgbt nie atakuje osób nie-hetero…

1 polubienie

No jasne. On kosmitów atakował.

2 polubienia

Lgbt atakował…

A to nie kosmici?

2 polubienia

No w sumie… Moze i kosmici nas tym zalewają

LGBT to skrót od ludzi tworzących tę społeczność, a Duda powiedział, że to nie ludzie, więc rozumiem oburzenie…

4 polubienia

Ty rozumiesz, ale niektóry nawet tak prostej sprawy nie są w stanie pojąć.

3 polubienia