To może pomieszajmy jeszcze kijem w mrowisku..?

Jeżeli ktoś byłby takim debilem i sobie coś takiego wymyślił…
Sprawa z lgbt to całkiem co innego… Słabe porównanie.
Bo piszesz ze ktoś ma powiedzieć że ludzie na G to nie ludzie… Wpychasz słowa Dudzie których nie powiedział… On nie powiedział że ludzie homoseksualni to nie ludzie tylko ze LGBT to ideologia a nie ludzie, więc żadnego człowieka nie nazwał nie człowiekiem.

LGTB jest stowarzyszeniem więc ludźmi.

To nie jest żadne stowarzyszenie. LGBT to społeczność ludzi o niestandardowych skłonnościach seksualnych. “Ideologia” to wymysł na potrzebę kampanii.

Nie zgadzam się, koniu co do tej ideologii. LGBT jest nią. Ale nie mam wiedzy, czy ludzie spod znaku LGBT stworzyli organizację która potrzebuje tzw struktury, określający ją statut i aktywistów, Tych ostatnich jest sporo. Ale sami aktywiści, to jeszcze nie organizacja.
Wracając do ideologii, to w praktyce ideologia, to ludzie.

1 polubienie

Z LGBT to jak z dualna teoria swiatla. W zaleznosci od potrzeb raz ideologia, raz ludzie :nerd_face::nerd_face::nerd_face:

2 polubienia

To nie ma znaczenia kto czego chce, LGBT to geje, lesbijki, biseksualiści i transseksualiści. Nawet jeśli jakiś gej czy lesbijka nie popiera wszystkich postulatów tej grupy, to wciąż LGBT to ludzie.

1 polubienie

To nie tylko skrót, ale również nim jest i zawiera w sobie określenia ludzi :wink:

1 polubienie

Ja nie twierdzę, że to nie są ludzie! Napisałam tylko, że nie wszyscy geje są zadowoleni z tego co się dzieje.

2 polubienia