To myślicie, że ja tak w tekstyliach oddaję się lekturom?

Nie trzeba być geniuszem, aby zorientować się, że używam tego narzędzia cyfrowego do odgłupiania ludzkości, choć bez niego tak samo sobie poradziłbym, bo moje mądre książki są mądrzejsze od całego internetu.

1 polubienie

Bullshit. Bez komputera i internetu nikt by o Tobie nie słyszał z Twoim stylem życia odludka. A Twoje mądre książki też napisał człowiek, a nie “boski pingwin”

3 polubienia

Jeszcze nie sfinalizowałem swych dążeń, a to forum traktuję jako pożyteczną eksperymentalną rozrywkę socjologiczną, bez której jednak śmiało mogę się obejść, bo mam lepiej i mądrzej ułożone w głowie, niż cała ludzka ogłupiająca nauka.

Masz więc tu kota, będzie ci łatwiej pewne rzeczy finalizować.

Temu kotku nic się nie stanie, jak go znów odwrócisz …

Nie dziękuj, nie trzeba.

3 polubienia

Mówię mu to samo od lat ale “obala” wszystkie moje argumenty

Zdjęcie prawie wieczorne, stąd tak mało w nim światła.

Mogę odejść jeśli zechcę …. ale nie chcę :smiley:
Gdyby tak było, nie toczyłbyś piany za każde usunięte pytanie, bluzgając i obrażając moderację. No chyba, że obrażanie to też taka forma rozrywki.

Mało tego. Jeszcze niczego nie zacząłeś, boś leniwy. Od lat tylko puste slogany.

3 polubienia

Po pierwsze, moje tutejsze posty zamieszczam ku podniesieniu świadomości polskiego społeczeństwa, więc godząc się na ich usuwanie, lekceważyłbym polskie społeczeństwo.

Po drugie, już zmieniłem na tym ludzkim świecie więcej, niż ktokolwiek inny z ludzi.

Ja tak sobie myślę, ze harmonijniej by bylo, gdyby kolega po dzialce w szortach chodzil, niz rozwijal kilometry parawanu :innocent::joy:

1 polubienie

On faktycznie każdego dnia jest po działce …

Ale się nie podzieli …

5 polubień

Ale Ty właśnie lekceważysz polskie społeczeństwo rasistowskimi i obraźliwymi epitetami, co piszący te słowa i obecni tutaj doświadczyli na własnej skórze.

3 polubienia

Harmonik, dostarczyć jeszcze kocurów do odwracania? :thinking:

4 polubienia

Widać,że nieźle "kopie"a on nawet nie da namiarów na dilera…

2 polubienia

@Farang Bo Harm już tak ma, że jedno głosi drugie robi. Taki styl. A wszystkich zdobyczy przeklętej ludzkiej cywilizacji typu komputer, telefon, rower, samochód, domek na działce, parawan z poliestru i biedra za rogiem, a nawet serek w nieharmonijnym sreberku używa z właściwą diabłom podskórnym przyjemnością…

2 polubienia

Już dużo dokonałem, zmieniłem na tym ludzkim świecie, co wydawało się niemożliwe. Moje nauczanie jest największym dorobkiem ludzkości.

Bez tekstyliów czuję się harmonijniej, jak w Raju.

Nie że tak ma, tylko że tak jego walka z jego diabłami podskórnymi wygląda.

Nieporównanie mądrzej jest oglądać świat na trzeźwo. Da się na luzie.

Człowiek rezygnujący z bezmyślnego, barbarzyńskiego odżywiania się mięsem z pomordowanych, harmonijnych, myślących, odczuwających stworzeń, w tym ryb, staje się świecącym dla Istot Równoległych i zyskuje ich zwiększone wsparcie. To już jest wartościowe, konkretne, sensowne osiągnięcie.

@harmonik Tak owszem. Potępiasz jednak całą ludzką cywilizacje z której dorobku z przyjemnością korzystasz. Poza tym jesz serki topione, które powstają z mleka udręczonych krów. Taki z Ciebie miłośnik zwierząt?

1 polubienie