To nudne,wiem

Veltins…Brzxmi litwsko… ale z Litwy znam tylko Svyturysa.Zresztą uwielbiam!

1 polubienie

Przypomnij sobie reklamy na piersiach skoczków narciarskich. Veltins. Piwo średniej klasy oscylujące do wyższej. Lubię je,

1 polubienie

Nie no coorna…Ty mi tu o skoczkach…hahahhahahha :innocent: :joy:
Opisze swe wrazenia jak wrócę.Kurdowie mają swoje stanowisko bez wzggledu na pogode.Tylko musze tam dojść…

1 polubienie

Faktycznie, dałem siary… u mnie 43, może dlatego?

3 polubienia

Coorva…To juz nie żarty…
Az tyle???
Gorzej niz w Tunezji…

2 polubienia

Tak, Przed dwoma godzinami było 36, Zaraz powietrze się zapali…

3 polubienia

Mialem wczoraj zabawną scenke.Sprzątaczka powiedziala mi ze wybacza jesli mi nie staje…Bo wszyscy dostają na łeb :innocent:
Intrepretacji jest przynajmniej kilka.Po pierwsze,cholera jest francusko algierska i na tym poprzestansmy :wink:

2 polubienia

Hahahaha no patrz jaka dobra kobieta. Interpretacji kilka a i tak większość pomyśli to co ja :joy::joy::joy:

4 polubienia

Dziś miałem taką sytuację. Przyjeżdża z zachodniej części Niemiec rodzinka. Oczywiście przyjmuje ich herzlich willkommen i takie tam. Potem przedstawiam się, mówię że jestem z Polski a facet mi na dzień dobry
– Znam trochę Polaków, znam…
– I co? Gdzie są co robią? Pytam.
– Wszyscy w więzieniu siedzą - odpowiedział.
Dodam, że facet był nad wyraz miły i przyjazny, ale tematu dalej nie ciągnąłem…

3 polubienia

A on czasem nie razem z nimi? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Na szczęście jak pracuję, taką sytuację miałem pierwszy raz…

3 polubienia

Co Wy tam robicie, że tak gorąco macie? …w starym piecu diabeł pali chyba :thinking:

1 polubienie

Sęk w tem, że nic nie da rady zrobić, nadal 43C,

3 polubienia

buhahahahahah :innocent: :innocent: :innocent: :innocent:
Czasem nawet pointy nie trzeba…

1 polubienie

No i podła ostatnia bariera…Jest 40
Zaczynam czuć własny smród

1 polubienie

Współczuje u mnie polskie lato trochę pochmurno

2 polubienia

Moje dziewczyny wracają z Krakowa i caly czas,jest ok.
Ja tutsj jednak nie mam schronienia

2 polubienia

Podzieliła byś się tym wentylatorem z potrzebującymi. Godzina tu, godzina tam, potem ty i tak do wieczora przed zaśnięciem :stuck_out_tongue_winking_eye::rose:

2 polubienia

Mam jedną metę, gdzie jest taniej przed upałami a potem cena rośnie i tak się powtarza co cykl upałów. Mój taki sam dmucha u buczy jak odrzutowiec, ale się nie zepsuł jeszcze.

1 polubienie

W Carrefour przy lodówkach z mrożonkami jest zbiegowisko ludzi by się ochłodzić. Wentylator trudno popsuć, powinien ci wystarczyć do emerytury, jak nie będziesz go obwieszać wilgotnymi np ręcznikami

1 polubienie