To opowiadasz się, aby Jerzy Owsiak dalej wyciągał kieszonkowe od dzieci i dorosłych,

próbując wyręczać swą niepoważną działalnością i żałosnymi środkami w porównaniu z miliardami kierowanymi na ochronę zdrowia z budżetu, odpowiednio opłacanych pracowników Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia, czy opowiadasz się, aby się przestawił na organizowanie dzieciom i młodzieży wakacyjnego wypoczynku?

  • Niech kontynuuje medyczną WOŚP
  • Niech się przestawi na wakacyjną WOŚP
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

A czy chorzy powinni podziękować pisowi za to że ludzie z nienawiści do PIS dają owisiakowi więcej kasy? :rofl:

Nie mają za co dziękować, bo działalność Jerzego Owsiaka to szkodliwe pasożytnictwo.

1 polubienie

Ale on robi jedno i drugie przecież.

Raczysz żartować.

Ani trochę. Tydzień w Kostrzyniu to dla wielu młodzieńców, jedyne wakacje w roku.

1 polubienie

To demoralizacja młodzieży! Xd

to ciekawe co mówisz, bo wiesz: Ci młodzi robią coś dla WOŚP, czyli dla potrzebujących. Wielu z nich pomaga organizować przystanek uczestnicząc w nim od strony organizacyjnej, technicznej, porządkowej.
co do demoralizacji, to na przykład wielu księży i zakonników tam przyjeżdżało na interesujące debaty i bardzo sobie chwaliło ich poziom… Na tych debatach nikt nie krzyczy: teraz ja mówię, albo ja panu nie przerywałem

3 polubienia

Tydzień to znacznie mniej niż wakacje, mniejsze dzieci tam same nie jeżdżą. Ale mógłby rozwijać taką działalność, a nie pasożytniczo i dezorganizacyjnie wpie-niczać się w dziedzinę, do której nie dorósł.

A ilu dzieciom ty zorganizowałeś choćby tygodniowe wakacje?

3 polubienia

Ja ratuję wszystkie dzieci od kapitalistycznego i nieharmonijnie-cywilizowanego ogłupiania.

Jakbyś im zapewnił bezpłatne wakacje, to mógłbyś im o tym poopowiadać :slight_smile:

1 polubienie

Mam swoje plany.

No ale bądź mężczyzną i stań w prawdzie: Krytykujesz Owsiaka, to zrób to lepiej. Pokaż że potrafisz i dasz radę. Pierdzieć w stołek przed komputerem, trolując kogoś kto robi coś ważnego… to każdy potrafi.
Chcesz być światłym przywódcą harmonicznego świata" to pokaż się w działaniu?

3 polubienia

Kolega jako swietlista postac w następnym wcieleniu bedzie dzieci po nocach straszyl.

4 polubienia

chyba nie świetlista tylko soviet lista? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie będąc pasożytniczym dezorganizatorem systemu ochrony zdrowia, już jestem pożyteczniejszym od. J. Owsiaka. Poza tym uświadamiając wszystkich, że nie istnieje zysk w ekonomii, wobec czego kapitalizm jest ustrojem błędnym, realnie ratuję wszystkich przed mega ogłupianiem i marnowaniem ludziom życia.

O kurczę… masz skuteczność na poziomie zero procent, bo młodzież wierzy w zysk. Ale jakbyś zrobił takie kolonie bez zysku, o to byłby światły przykład :slight_smile:

2 polubienia

A niech sobie wyciąga. Chcesz to wspomagaj, nie to nie.

3 polubienia

Już niemało zrobiłem, bo oprócz Lecha Wałęsy (nie wspominając Jana Pawła II, Ronalda Reagana i Margaret Theacher), najbardziej się przyczyniłem do odsunięcia marksistów od władzy, przeciągając sposobem na stronę Solidarności kilka milionów wahających się pracowników polskich firm państwowych przed wyborami parlamentarnymi 04.06.1989, dzięki czemu nie są polskie rodziny poniżej poziomu Ukrainy, a potem odsuwając innym sposobem PiS od rządzenia po przegraniu przezeń wyborów 21.10.2007, uchroniłem polskie rodziny przed pójściem z torbami podczas pamiętnego kryzysu światowych finansów kapitalistycznych z lat 2008/9. Dużo już dla Polski zrobiłem.