To wszystko przez was!

W drewutni też da się postawić. :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ta oczy w słup🤔

1 polubienie

Nooooo :wink:

1 polubienie

Popróbuj… ja automatycznie to robię i się czasem udaje… pyk pyk i gotowe… dla relaksu… w kurniku waranzkomodo podawała też fajną gierkę, trza było układać wyrazy z rozsypanych liter… fajne.

2 polubienia

Sprawdzę ten kurnik :smile:

1 polubienie

W profilu @waranki znajdziesz dokładnie nazwę tej gry i gdzie szukać… w pytaniach…

1 polubienie

Dzięki

Wyprzedzanie za szybko (118 w strefie 80). Co bym kupił? Jeszcze nic straconego, termin rozprawy dostanę za jakieś 4 miesiące, rozprawa pewnie za półtora roku, bo sądy nadal zamknięte przez Covida. A może policjant nie przyjdzie, wtedy z automatu się u nas wygrywa. :wink:

3 polubienia

nie wiem jak u Ciebie z adwokatami
ale przyspieszenie przy wyprzedzaniu kiedy nie stwarzasz zagrozenia na drodze jest kasowane z urzedu

1 polubienie

Niekoniecznie wyprzedzanie po prawej stronie na dwupasmówce (u nas legalne, ale prędkość już nie) :wink:

U nas to działa z reguły tak:
prokurator w sądzie:

-Czy zgodzi się pan przyznać do winy za mniejszą karę pieniężną i bez punktów karnych?

  • Oczywiście!
  • proponuję (tu około 1/2 do 2/3 oryginalnej ceny)
  • Dziękuję.

Miałem kilka takich :slight_smile: Ciężką nogę mam, ale zawsze staram się mieć nie więcej niż dwa mandaty na trzy lata (jak więcej, to cena ubezpieczenia idzie w górę :wink: )

2 polubienia

przepisy przepisami
u nas tez dobrowolne przyznanie sie do winy skutkuje polowa mandatu :wink:
co do ubezpieczenia zalezy od firmy - ale biorac pod uwage hiszpanski temperament w postaci osiolkow za kierownica?
do siedmiu mandatow chyba dochodzi.

2 polubienia