Tolerancja i patriotyzm po polsku

Myslałem że teraz modne jest atakowanie tęczy a nie półksiężyca. Przecież tęczowych w Polsce jest więcej.

1 polubienie

Psychicznie chorych ludzi nie brakuje, u nas też :frowning:

2 polubienia

Ale trzeba przyznać, że terroryzmu to u nas praktycznie nie było

3 polubienia

Bo nasza słabość i wada jest jednocześnie siłą. Naród jednolicie biały, katolicki a gospodarka zbyt słaba by przybywali tu imigranci.

Ano, nie było! Na szczęście tutaj ABW zadziałała, ale… kiedyś mogą nie zdążyć :frowning:
Inna sprawa, to jak teraz traktowany jest Breivik. Może mu pozazdrościli?

kazda akcja wyzwala reakcje - zwykle takimi sukcesami sluzby sie nie chwala, chyba, ze zlapali parke genetycznych idiotow.

jak tu zyc bez netu?
choc dla niego to pewnie gorzej niz kara smierci

to nie kwestia mody - w przypadku polksiezyca moze liczyli na wieksza “wyrozumialosc” spoleczenstwa?

1 polubienie

ważne że im nie pykło.

Moda? To jest teraz na atakowanie kościoła prawicy i każdego kto myśli inaczej… Ale jak zwykle zła jest tylko jedna strona… Jeszcze ten absurdalny tytuł pytania… Co ma z tym wspólnego patriotyzm?

Bo prawdziwy polak z falangą oraz logiem PW nie lubi obcych i innych. Ma być biel, krzyż, orzełek, żona przy garach.

1 polubienie

Ale co to ma wspólnego z tym? Ile jest tych “prawdziwych” Polaków o jakich mówisz? kilka tysięcy? To jak jakis Niemiec dokona zamachu na islam to też mogę napisać że tolerancja i patriotyzm po niemiecku tak? W sumie lewacki Niemiec w przypadku rządów afd też by tak pisał… I o to właśnie chodzi… Normalnie masakra XD tylko ze to polska jest taka podzielona i sam to utrwalasz…

ponoc jeden z nich juz polowy palcow nie mial…

A kto Ci powiedział, że nie ma netu? Ma dostęp do komputera z netem w bibliotece. A przynajmniej miał. Skąd wziąłby tylu zwolenników, żeby próbować zakładać partie? Początkowo czytałam wiele o nim, o warunkach w jakich mieszka, widziałam zdjęcia z jego celi, z siłowni i włsnie biblioteki. Tak, mieszka, bo trudno to nazwać “siedzeniem”. Wielu naszych rodaków uczciwie pracujących nie ma takich warunków. Bulwersujące :frowning:

komputer ma, ale bez dostepu do internetu.

1 polubienie

Acha, jak ktoś pisze o księdzu że jest pedofilem, bo wsadza małego w nieletniego to atak na kościół?

1 polubienie

:sleeping: Nie. To nie jest takie proste xd

komputer ma… a powinien mieć tylko siennik na gołej podłodze, w celi 2mx1m. Ja bym mu dała telewizor i gry :rage:
Na początku musiał mieć internet, miał siłownię, tuż przy swojej celi. A wystrój tej celi widziałam na zdjęciach.

3 polubienia

Z tego co pisali mogl sobie postrzelac na komputerze, netu nigdy nie mial.
A za norweskim systemem penitencjarnym i w ogole wychowawczym nawet nie probuje trafic.

1 polubienie

To tak dla urozmaicenia!