Trampkomania czy zbiorowa histeria?

Niestety, ale sterotypowe myślenie jest bolączką większości ludzi na świecie. Tak jest łatwiej, wygodniej, ale pozytywne to nie jest.

3 polubienia

Ale ułatwia mniej rozumnym “poukładać sobie świat” :grin:
Z drugiej strony, większość amerykanów których znam, doskonale wpisuje się w stereotyp - nawet ci z wyższym wykształceniem mają duże braki w wiedzy ogólnej, ich megalomania jest trudna do zniesienia, a wiara w kuriozalne teorie nawet dla mnie dziwna :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Właśnie to miałem na myśli.

1 polubienie

Tymczasem Facebook znowu banuje Trumpa. Na czas nieokreślony.

2 polubienia

Dla mnie po 89 roku Sejm nasz był pewnego rodzaju świątynią. Tam się działo wiele z tego co wyprowadzało nas z czarnego okresu PRL. Tam się rodziła demokracja.
Dziś to już nie jest świątynia. Nie, po stłamszeniu opozycji w swojej działalności. Nie, po wprowadzeniu straży marszałkowskiej na salę obrad. Nie, kiedy immunitet poselski stracił swoją moc prawną. Nie, od kiedy Sejm odgrodzony został od narodu kordonem policji i płotem stalowym. Nie, od kiedy są My i Wy.
Wczoraj padła następna świątynia, może ostatnia. Motłoch zbezcześcił świątynię demokracji amerykańskiej. Nie ma już świątyń, nie ma już tabu.
Ale to wszystko bez zbędnego patosu, trochę tak image .

7 polubień

No prezydent Max Kolonko to z pewnością :smiley:

1 polubienie

jest to bardzo dobry grunt na rozpętanie “zawieruchy” (może regionalnej, może światowej).

1 polubienie

Wyglada, ze ktos Trumpa w pionie ustawil, bo jeszcze pyskuje, ale jakby ciszej i lagodniej?
Tak czy tak krajobraz po bitwie zachecajaco nie wyglada.

1 polubienie

Bo jego nawet najbliżsi współpracownicy opuścili, mieli dość tej hecy.

1 polubienie

Uznali, ze wiecej straca niz zyskaja.
Trump przeminie, a stolki na fachowcow czekaja.

1 polubienie

Nic dziwnego że nam znieśli wizy do USA, teraz tam pasujemy :wink:

2 polubienia

Taka grafika mi sie przed chwilą zrobiła :slight_smile:

3 polubienia

Świetna!

Trump - trup polityczny… :roll_eyes: :cowboy_hat_face:

1 polubienie

I wersja Beta:

1 polubienie

Zeby z tego zombiak sie nie zrobil…

Amerykanie zrezygnowali z młodości i postawili na doświadczenie… :joy:

2 polubienia

Reptilianie…

2 polubienia

W banię sranie… :stuck_out_tongue: :rofl:

1 polubienie

Na razie kombinuja jak zombiakowi zabrac guziczek do odpalania atomowek :joy::joy::joy:
Wystraszyli sie? Faktem jest, ze pod tym wzgledem prezydent jest jedyna osoba, ktora moze ten system uruchomic. Czy sa jakies procedury kontrolne pozostaje to slodka tajemnica Pentagonu.

Sam tego nie może zrobić.