Pamiętacie tę doskonałą sztukę Tennessee Williamsa? Okazuje się, że w warszawskim tramwaju przerabiał ją motorniczy!
Sztukę pamiętam jest genialna. Natomiast motorniczy niech ogląda co chce ALE NIE W CZASIE JAZDY ![]()
![]()
Warsiawiak potrafi ![]()
W Sosnowcu tez by dali radę! ![]()
I niech motorniczych nie podglądają pasażerowie, bo toż to jest skandal!
Taki pasażer jeden z drugim, powinni zostać upomnieni. Kto wie, pewnie to te wredne pisiory były…
A ja juz widzę paski w TVP Info:
Tramwaje u Trzaskowskiego prowadzą erotomani!
Ojej, posluchal Derulo i go wzięło…
I ten Derulo z takimi nieprzyzwoitymi piosenkami i występami w tak prawomyślnej, wręcz pruderyjnej i pełnej cnót wszelakich, telewizji?
Uny angielskiego nie znajom.
Pegasusa pewnie w wersji jidysz kupili.
A Derulo to z Haiti
Po francusku tez umie i sie nie brzydzi. ![]()
I nie tylko mówić ![]()
