Troche słońca?

Widok z wysokiego wybrzeza na sycylijskiej Taorminie,
Ruiny teatru greckiego tamże,
Wybrzeze w sycylijskiech Syrakuzach,
Fontanna na placu Archimedesa w Syrakuzach…

Na wiecej zapraszam na fejsa,powiedzmy jutro lub pojutrze :innocent:

5 polubień

Jak przezyje jakos ten orkan to moze trafie na fb - choc tam rzadko bywam
Ale zjecia bardzo udane !

2 polubienia

To tylko wprawka.Sprawdzam czy wszystko gra bo z emisja zdjec mialem miesiac temu problemy…Ten moj Dell ma juz prawie 10 lat…
U mnie szaleje jakis diabel o wdziecznym imieniu Chiara,jesli dobrze pamietam.I boje sie ze odlece w kosmos na moim rowerze,za pare godzin…

1 polubienie

Rower to ja sobie odlozylam do czwartku
Poczekam az nasza “Sabine” (bo tak sie tu nazywa) nas opusci
A moj syn ma z koniecznosci dwa dni przymusowego urlopu, bo pomiary ktore prowadzi sa przy wietrze do 120km/h niemozliwe

1 polubienie

Ten widoczek na wybrzeze w Syrakuzach zrobilem z luku strzelniczego w portowym zamku Castello Maniace…
To kraniec zabytkowej czesci Syrakuz mieszczącej sie na wyspie Ortygia…

3 polubienia

Ja akurat nie Sycylia, ale na brak slonca nie narzekam. Dzis jest plus 20 w cieniu. Wiosna w rozkwicie.

2 polubienia

Tam bylo tak jak lubie.Maksimum 20 i pelne słońce.A najpiekniej bylo w Catanii…

2 polubienia

Teraz z tego co podaja, bedziesz mial (nie) przyjemnosc kontaktu z natura w postaci zapowiadanego orkanu Ciara.

Juz mam.Wlasnie szaleje za oknem a ja musze do pracy za 2 godziny…

1 polubienie

Tylko, zeby Cie razem z rowerem nie porwalo.

Mimo iz na rowerze czuje sie pewniej niz niekiedy na nogach,istnieje taka mozliwosc.W ogrodzie u sąsiadow,jakąś godzine temu,wyrwało huśtawke z ziemi i rzuciło w plot…
Metalową huśtawke.

3 polubienia

Kilka lat temu w sasiedniej urbanizacj wichura wyrwala cala wiate parkingowa dla kilku samochodow i rozwalila. ogrodzenie. W tym roku jakos z wiekszych strat to raczej dzialalnosc morza. Fale zniszczyly czesc drewnianych zejsc na plaze. Ale poza tym tu piasek, wiec z deszczem poblemu nie ma, woda wsiaka w piasek albo gromadzi sie w naturalnych obszarach zalewowych, gdzie budowac nie wolno. A saliny niedaleko to w ogole park naturalny, wiec woda po ostatnich suszach wrecz pozadana. Gorzej w miastach, bo zabetonowane i wyasfaltowane.

1 polubienie

@collins02
@okonek
Melduje ze Sabina u nas sie ioraz bardziej rozpedza. Alarmy co chwile w radio…ma dojsc nawet do 170km/h - wedlug ostatnich wiadomosci
Samoloty i pociagi wstrzymane!

1 polubienie

Na razie widze puste ulice :slightly_smiling_face: Nastepny lot mam 26.02 a te wszystkie huragany z reguly dotykaja wybrzeza.
Ja mam sie dobrze w samym centrum wyspy i jestem niemal pewien ze najdalej pojutrze sie uspokoi.

1 polubienie

Piękne zdjęcia…

1 polubienie

Bylem w raju.Przynajmniej jak dla mnie.Zrobilem tyle zdjec ze moj Huawei zostal…zapelniony!A to zdarzylo mi sie pierwszy raz w zyciu.

1 polubienie

Wcale Ci się nie dziwię! Na fb zawsze z przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia.

1 polubienie

To zapraszam dzisiaj albo raczej jutro.Musze to jakos opanować :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Czekam…

To ja pozwolę sobie dołożyć zachód słońca w pobliżu granicy francusko-holenderskiej :wink:

2 polubienia