Trójkowa lista

24.04.1982r. – Odbyło się pierwsze notowanie Listy Przebojów Programu Trzeciego.
Słuchacie Trójki?
Stacja ta została zniszczona przez poprzednich oszołomów.Rzadko słucham radia.Jak z ich poziomem.Jest tam coś ciekawego?
Czy ta lista jest jeszcze?Młody Kydryński kiedyś prowadził popołudniami ciekawy program o muzyce świata<-to pamiętam bo ciekawe było.
…I pierwszy raz jak puszczali płytę kompaktową a była to nowość.Nie wyszło za dobrze bo same wysokie piszczące tony było tylko słychać :wink:

2 polubienia

Nie wiem co z Trójką?
Podobno twór o tej nazwie jeszcze istnieje?

Istnieje i po pisowskiej masakrze próbuje się reaktywować, ale na pewni nie wróci juz do dawnej świetności.
Ja słucham Radia 357, d którego przeszło wielu wyrzuconych z Trójki redaktorów. Bardzo fajne, niekomercyjne radio internetowe i to bez reklam!

3 polubienia

Tyle razy już o tym pisałem że nie chce mi się powtarzać większości aspektów…
Niemniej można mieć nadzieję na odrobine normalności,po pisowskiej gangrenie.
Słuchałem ostatnio 3 razy,mniej wiecej,po godzinie i…Jest lepiej!!!
Tylko że ci ludzie najwłaściwsi albo są w innych stacjach albo w ogóle sie już poddali…Ciężko będzie przywrócić dawny blask…
Listy no.1 nie słuchałem bo byliśmy na wyjazdowym meczu…Ale potem już wiernie,kiedy tylko było można…

1 polubienie

Nie słucham radia i prawie nie oglądam telewizji. Szczególnie kanałów głównego nurtu i ich programow ,informacyjnych".
Słucham dużo muzyki, ale sama ja sobie puszczam.
Niedźwiedzkiego kojarzę bardziej z kanału MTV 80 bodajże. Tam bodaj była lista przebojów ,wszech czasów".
A lubiłam ten program, bo na tym kierowanym do osób w moim wieku leciała głównie Britney Spears, a wcześniej Coco Jumbo…

2 polubienia

Kiedyś za szczenięcych lat sluchałem Trójki. Jednak od wielu lat już tego nie robię.

Mam swoje tematyczne stacje internetowe.

3 polubienia

Trzeba będzie wieczorem odpalić radio i posłuchać co tam u nich słychać.

:slightly_smiling_face:

1 polubienie

A ja właśnie nie lubię profilowanych stacji. Nadają zwykle jeden rodzaj muzyki, co jest raczej podobne do szafy grającej, a nie radia. Radio, to coś więcej niż muzyka, to kontakt ze słuchaczem, audycje, rozmowy, ciekawostki - musi być różnorodne – tak jak zycie. Trójka zawsze była wzorem takiego medium.

Nie pamiętam kiedy ostatnio słuchałem radia.
Muzy słucham na Spotify.
Radio nie dla mnie. Za dużo reklam

Jak bez reklam, to biorę :slight_smile: To ma zasięg ogólnopolski, czy to tylko lokalne radio?

1 polubienie

Internetowe, to powinno miec zasięg swiatowy…

1 polubienie

A… internetowe… tak powinno być osiągalne, sprawdzę.

Radio internetowe, czyli zasięg jest tam, gdzie masz zasięg telefonu.

Albo wifi i telewizor smart…

1 polubienie

Już znalazłam, nie mogłam sobie odmówić przesłuchania Niemena :slight_smile:

2 polubienia

Turn Your radio on
:electric_plug: :radio: :level_slider: :loud_sound:

1 polubienie

Myślę, że mojej ulubione 3 lata Listry Trójki to 83-85. Był to przepiękny czas eksplozji polskiego rocka, Republika, Lady Punk, Lombard, Manaam, etc.

4 polubienia

To ja mam własnie odwrotnie. Lubię sluchac takiej muzyki, na jaka mam ochotę w danej chwili i niech sobie leci i leci… Takie mozliwosci dają radia internetowe.
Z tego względu, ze zadna tradycyjna stacja radiowa w samochodzie mi w tym względzie nie odpowiada, slucham muzyki nagranej przeze mnie. W Niemczech mam dwie. W Polsce żadnej. Muzyki nagranej mam setki Gb… Gdy nie mam ochoty na muzykę, slucham audiobookoów. Dziś była Księga Izajasza, jutro dalsza część.
Żadnych komercyjnych rozgłośni już nie slucham.
Ale dobrze, że są różne stacje, kazdy cos dla siebie znajdzie.

4 polubienia

Trojka nigdy nie była komercyjna.I nigdy nie będzie.
Ja też mam i tak że liczy sie tylko to na co mam ochotę.Ale wtedy słucham płyt.
Od radia oczekiwałem zawsze czegoś innego.Informacji,szerokiego wachlarza muzycznych wariantów,sportu czy dawniej,słuchowisk.Ale przede wszystkim,osobowości przy mikrofonie,z ich wiedzą,umiejętnościa prowadzenia programu czy nawet humorem.

2 polubienia

Tak a reklamy to sobie Trójka dla żartu puszcza…
Nie, tego nie kupuję…
Oczywiscie Trojka nie spelnia typowych wymagan dla definicji radia komercyjnego, ale ten nawal reklam skutecznie mnie do niej zraził.

Radiem w moim mniemaniu niekomercyjnym jest Radio Cosmo. W ciagu 7 lat slyszalem jedna reklame, mysle, ze chyba zabląkana.

1 polubienie