Trump czy Biden

Kto powinien posiąść USA?
Jakich zmian wymaga Ameryka?

Wybór jest taki jak w 2016 - między dżumą i cholerą. Mimo wszystko furiat w stylu Trumpa to nieporozumienie.

3 polubienia

Ale Trump ma więcej charyzmy

1 polubienie

Jezeli wymaga zmian to jest rzeczą oczywistą ze zaden z nich.
Z tego co zdołałem zobaczyć i posluchać,ta debata to równia pochyła.Przestalem byc fanem Trumpa choć oczywiscie dalej trzymam kciuki ale ten dziadek Biden to chyba najwieksze nieporozumienie od polowy lat 70-tych.
Nie myślałem ze to kiedys powiem ale nawet moj wrog publiczny no.1 czyli towarzyszka Clinton,w koncu prezentowala “jakiś” poziom.Tutaj ma sie ochote na spacer z psem gdy on sie pojawia.

1 polubienie

jesli nieodpowiedzialne pajacowanie nazywasz charyzma?

1 polubienie

z kadencji na kadencje jest coraz gorzej.

2 polubienia

Myślę, że to nie ma większego znaczenia, ale Trump wydaje się bardziej prorosyjski … On się już chciał dogadać na początku kadencji z Rosją, ale napotkał na potężny opór w establishmencie USA…

on to sobie chcial z Rosjankami ten, tego. a nie dogadywac sie.

Moge pisac tylko z punktu widzenia wpływu na polityke w Polsce - Biden to raczej wróg PiSu, Trump wpisuje się w prawacką mentalność. Z dwojga złego - wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem.

7 polubień

Co Ty godosz ?

Przeciez Melania nosi poroze jak dorodny jelen… :rofl:
Choc trzeba przyznac, ze z duzym wdziekiem.

1 polubienie

Na wikiepedii piszą, że Melania Trump jest słoweńsko-amerykańską modelką …

Oczywiście że ten debbil Trump… Dla samego zepsucia humoru totalnym wyborcom w Polsce i na świecie

Od 16roku zycia zajmuje sie modelingiem.
Na golke tez pozowala w wieku lat 24.
Jej zycie prywatne jest malo eksponowane, wiadomo, ze zanim wyladowala w USA pracowala glownie w Europie. Uzywala zniemczonej wersji nazwiska - jako Melanie Knauss. Kobitka skutecznie laczyla prace modelki z nauka - jest architektem i projektantka.
Ja tam do niej nic nie mam.
Widac, ze niekoniecznie dobrze sie czuje w roli zony prezydenta, ale profity przewazaja…

3 polubienia

Widać typowa materialistka …

Przede wszystkim wytrzeźwienia z zapatrzenia w siebie …

4 polubienia

Nie wytrzeźwieją. Oni już w szkole są uczeni, że “America is the Best” i święcie w to wierzą.

5 polubień

Oj maja to w model wbudowane.
A potem sie dziwia, ze wyjada z tego swojego raju i dolar w wielu miejscach na swiecie dolarem juz byc przestal?

2 polubienia

Nie mówię, o prostych ludziach, ale o establishmencie USA … W tym się jeszcze łudzę …

1 polubienie

Chociażby w Polsce. Kiedyś dolar otwierał wszystkie drzwi, dziś jak ktoś zbiera dolary i chce nimi gdzieś zapłacic to budzi powszechne zdziwienie.

3 polubienia