Tyle porażek a wciąż największe poparcie

A może to nie są porażki? Skąd fenomen PiS?

1 polubienie

Bo to jest jak z religią. Religia tez ma więcej porażek niż sukcesów a mimo to, liczba wyznawców wciąż duża. Wszystko opiera się na wierze, że “kiedyś będzie dobrze, a teraz trzeba trochę pocierpieć”. I dokładnie tak samo jest z PiSem. Tam jest szatan, tutaj Tusk i Niemcy. Tam jest męczeństwo Chrystusa, tutaj męczeństwo smoleńskie. Itd, itp, podobieństwa można by mnożyć.
Czytałem kiedyś ciekawe badanie - okazało się, że wśród osób chodzących kilka razy w tygodniu do kościoła (czyli bardzo aktywnych katolików) poparcie dla PiS przekracza 90%. Jaskrawy dowód na to, że te dwie ideologie bardzo silnie się ze sobą łączą.

4 polubienia

A ja nie mogę się nadziwić, dlaczego władze PiS dbają włąściwie już tylko o swój betonowy elektorat. Tutaj najnowszy przykład. Przecież oni i tak od pisu nie odejdą, żeby nie wiem, co, jak napisałem wyżej, to jest jak religia. A przecież każda religia walczy o nowych wyznawców. PiS juz sobie odpuścił. Każdy jego krok, to dalsza polaryzacja społeczeństwa, włąściwie sa w nim juz tylko Kaczyński z wyznawcami a całe pozostałe uniwersum to wrogowie. To juz sa standardy Korei Północnej.

2 polubienia

Bo król ma umysł putka i potrafi jak rozegrać naród, że się naród cieszy…a elektorat patologiczny rośnie w siłę.

1 polubienie

Ja wiem czy rośnie? Elektorat PiS z każdym rokiem nieubłaganie zmniejsza się z przyczyn demograficznych, a 95% osiemnastolatków wchodzących w wiek wyborczy nie ma najmniejszej ochoty by zasilić szeregi zwolenników tej partii.

2 polubienia

Wakacje kredytowe, 13tki i 14tki i ch*j wie co jeszcze, a ty piszesz że tylko o betonowy elektorat. Ja słyszałem, że też pomału topnieje

2 polubienia

Na zwykłych ludzi to już nie działa. Myslisz, że jak bym miał kredyt i dostałbym jakieś ulgi to nagle zagłosowałbym na PiS?

3 polubienia

Zależy od człowieka i od sytuacji, ale po coś to robią. A byłbym zapomniał! 3000 zł na węgiel + info, że nie musisz tego wydać na węgiel

2 polubienia

ksenofobia i Uniofobia/ Brukselofobia xd

Germanofobia (o Niemcach) i Rusofillia (głównie w przypadku młodych)

A co im zostało
Przy metodzie liczenia głosów to tylko zostaje dyktatura proletariatu.

2 polubienia

Może to Jarosław przyciąga swoim wdziękiem osobistym,miłym usposobieniem oraz przystojnym wyglądem wielbicieli a szczególnie wielbicielki…i one nie mogą się jego urokowi oprzeć i stąd to wszystko.
:rofl:

2 polubienia

Coś w tym jest:

4 polubienia

Stąd, że jakakolwiek alternatywa dla PISu jest warta tyle samo co sam PIS

4 polubienia

Przyklady od ludzi z mojej okolicy PiS to jedyna partia która pomyślała o ludziach dzieki PiSowi mamy wiecej pomiedzy miałam dosyć już tej platformy No ale coś tym ludziom dali Myślę że to w całości wyjasnia fenomen PiSu

4 polubienia

Misisz przed kolacja?

1 polubienie

Wmowila partia ze jednym zabierze a drugim da?
Przesada nie jest zdrowa (vide Trump) ale poza skrajnosciami jest zloty srodek. I logika

2 polubienia

Na początku swej kariery owszem dawali czego o PO nie można powiedzieć ale teraz wychodzi na to,że zabierają.Czyli bez zmian kto by nie rządził.

2 polubienia

Ja to wiem powiedz to tym co są wpatrzeni w PiS jak w obrazek a nawet jeśli wiedzą że kradną (bo ich zdaniem wszystko co złe o PiS to propaganda TVNu) to i tak powiedzą kradną ale przynajmniej coś dają kiedy Platforma nie dawała nic

3 polubienia

Pisowca nie przekonasz.Nie ma sensu tłumaczyć.Oni wiedzą swoje i już…

2 polubienia

Wpatrzeni w obrazek? Nie chcą przyjac zmian

3 polubienia