Tylko arogancja władzy?

O ile mnie dobrze poinformowano,wlasnie górnicy odmowili udzialu w manifestacjach.
Czyli,powtórka z rozrywki.
Nigdy cham nie idzie reka w rękę z inteligencją a nawet bedzie jej szkodził!
Cale zycie czuje to na wlasnej skórze i teraz nie jest inaczej.Karnawal Solidarnosci zdarzył sie raz i pewnie wielu teraz żałuje… :exploding_head:
A Kaczkowski?Wiem,musi miec juz ok. 75-80…
Jesli to jest manifa MEDIÓW to wlasnie pozwole sobie wznieść w lewej rece kufel a w prawej,zajączka!
Edit.
W Anglii zwykli mowić,“long time,no see”.
Owszem,bywalem na spedach"nowoczesnych" ale glownie w celach towarzyskich,uciekając od razu gdy do mikrofonu dobieraly sie lesby.Ale zeby tak z pelnym przekonaniem,podnieść rekę jak w 1980…Nie myslałem ze to jeszcze nastąpi…

4 polubienia

Słyszałam elsie. W czerwcu podobno jakiś rozlew krwi.
Ja niby sceptyczna do takich przepowiedni, ale w sumie nie tak do końca…
Któż to zresztą wie… ?

1 polubienie

Ja myślę o tym od dluższego czasu…

1 polubienie

No to chyba już po trójce. Legenda odeszła.

3 polubienia

Cos musialo sie stać.W stanie wojennym mawiano,“im gorzej,tym lepiej”.Znowu musimy to przerabiac…Co za poyebany narod!
Ide po piwo…To ok.40 minut w obie strony.Pomyśle sobie jeszcze.Ale jak wspomne moje czasy…
Jestem pozytywnie zaskoczony.Tzw.pokój redakacyjny byl kiedyś jak… pokój nauczycielski.Straszne ale to prawda.
Jesli dzisiaj wyborcza czy inne,robia wrazenie"zjednoczonych",doradzalbym sceptycyzm.

2 polubienia

Jackowski jest z Człuchowa / Pomorskie :grinning:

1 polubienie

I pachnie.A ja go dotykam…Jak okladki płyt :slightly_smiling_face:
O ksiazkach juz nie wspominam bo to zbyt oczywiste.

Już od pewnego czasu radia słucham tylko z internetu. Trójki przestałem słuchać już jakiś czas temu, jedynie Listy słuchałem…
Nadejdą czasy, gdy radio się odrodzi :blush:
Mam porównanie między polskimi, niemieckimi i holenderskimi stacjami - Holendrzy lubią dobrą muzykę i to słychać w ich radiu. Niemcy dali się kupić komercji, ale nie tak do końca - mają jeszcze parę fajnych stacji. Polska niestety jest opanowana przez szajs i tandetę, do niedawna Trójka i inne stacje Polskiego Radia grały nieźle, ale nadeszła zmiana :disappointed_relieved:

4 polubienia

Trudno sie nie zgodzić. Polskie radio to komercyjny szit. Czasem posłucham radio Złote przeboje ale i tam bywa marnie.

1 polubienie

Rany @Devil…Pracowalem tam ponad 2 lata.To nie jest radio.To jest SYF WYBORCZY,klamstwo i antymuzyka.
Jak by Ci sie chcialo sluchac,moge opowiadac…

1 polubienie

Mówisz o zlotych przebojach? Klasyki mi sie podobały. Nie słuchałem tego od dawna wiec nie wiem jak jest teraz. Muzę od kilku lat ogarniam tylko na spotify.

1 polubienie

Ile razy dziennie,jestes w stanie wysluchac Hotel California?

1 polubienie

Wiem o czym mówisz :frowning:
Ale trójka też wiele razy zapodawała np. Queen, Pink Floyd.

1 polubienie

Ale jak nasz Papiez zmarł…
To byl najcudowniejszy program jaki jestem w stanie wspomniec…Nie wiem kto za to byl odpowiedzialny…Ale zeby uslyszec GLOS kobiety nieegzaltowanej a wspominającej o King Crimson…
To byl"The Night Watch"…A potem Yanni z koncertu w Szwajcarii…Mialem łzy w oczach…
Mozna? MOZNA COORVA???

Dostałeś kiedyś gazem w oczy czy białą damą w nogi? obecnie to realne jak legalnie zaprotestujesz.

Ja dostałam (68. rok, Uniwersytet…).

Trójki nie słucham już od kilku lat. Podobnie przestałem słuchać radia Szczecin, odkąd w każdym programie zaczęła się jedna narracja.
Od tygodnia coś się dzieje z radiem Tok fm. Na ich sygnał coś się nakłada i brzmią jak Wolna Europa

1 polubienie

Bylem widac,bardziej tolerancyjny.BYŁEM.
Dzisiaj moja wsciekłość…Zresztą nie ważne.Nie lubie sie tym popisywać.

2 polubienia
1 polubienie

Kurła kaj oni tera robota znajdą?
Rynek pracodawcy nadciąga. Idei i honoru do gara nie włożą.

Żal trójki. Pewnie teraz przyjmą tam jakiś młodych podatnych na regulaminy i nowe warunki.

1 polubienie