Tymczasem na Białorusi ... :/ Kurde ... Oby Rosja się nie rozpadła ... :/

Bo podpisuje się za tym co Jacek Bartosiak powiedział, że to co się tam dzieje wiemy z mediów, a nie od jakiś wiarygodnych ludzi … :confused:

1 polubienie

Ciekawe czy ostatecznie wojsko rosyjskie, które przypomnę stacjonuje w Białorusi zainterweniuje … Wiadomo, że obalenie Łukaszenki leży w interesie Rosji …

Nie wiem na ile gość prawidłowo komentuje, ale mimo wszystko wstawię … :confused:

EDIT: Co do komentarza to tragedii nie powinno być, a wstawiłem jak zacząłem dopiero oglądać …

mlody jestes Putin i ZOMO czuwaja
swiat sie zmienia a co z tego wyniknie?

2 polubienia

Materiał na ten temat :wink:

PS. A Ty już stworzyłaś ten temat o tych Chinach ? (Kiedyś też miałaś napisać o płynnych sojuszach między Hiszpanią, Francją czy UK na około rewolucji francuskiej - ale z tym spokojnie :wink: )

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/bialorus-swiatlana-cichanouska-powolala-rade-koordynacyjna,1026926.html

1 polubienie

Ja tam nie wiem czemu taka nagonka na Trumpa … Przecież wystarczy sobie zaje**ć detergent do układu krążenia i będzie po COVIDzie …

A tak na serio to w pełni rozumiem Michelle Obamę …

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/wybory-prezydenckie-w-usa-wirtualna-konwencja-demokratow,1026927.html

Chin jeszcze nie wyodrebnilam, dzis mialam urwanie glowy, ale pamietam.
Sojusze antynapoleonskie tez musza poczekac.

1 polubienie

Nie detergentu a chlorku. Typu ACE.

2 polubienia

Mówisz … Ja tam spamiętałem, że detergent … Może i o tym i o tym mówił …

Bo plyn dezynfekujacy to z reguly mieszanka detergentu z chlorkiem.

2 polubienia

Idą zmiany na Białorusi ale nim dojdą minie jeszcze trochę czasu. W Polsce ten proces tez trwał.

2 polubienia

Odejście Łukaszenki i tak jest na rękę Putinowi, bo ma On z rosyjskiego punktu widzenia chore ambicje … :confused:

1 polubienie

Dopiero zaczynam oglądać …

To dopiero zaczynam oglądać, bo JB to polecam posłuchać na pewno …

Łukaszenka jest w trudniejszej sytuacji niż Putin …

Łukaszenka ostatnio popełnia błędy za błędem … A jak z nim było wcześniej to nie mam pojęcia …

W ogóle nie wiem co to za laska ale szukałem dalej info …

EDIT: Obejrzałem dopiero do 28:45 i przez ± minutę wcześniej zacząłem się zastanawiać na ile tego typu filmiki mogą być np filmikami stworzonymi przez rosyjskich trolli … W sumie nikt z nas do końca tego nie wie …

1 polubienie

Aleksieja dopadł koronawirus XD … (W końcu kto wie …)