U kogo w tej chwili 43 stopnie w skali Celsjusza?

Kto umie odczytywać zegary, to się dowie,
ile było u mnie …

2 polubienia

Ciśnienie podejrzanie wysokie.

2 polubienia

Ważne by mieć picie z procentem

1 polubienie

Skoro o procentach mowa, to dodam, że amerykańscy uczeni odkryli, że zawsze

x% z liczby y = y% z liczby x

Na przykład 25% z 50 = 50% z 25 …

Matematyka jest piękna!

4 polubienia

Matematyka to zaraza.Zawsze tak twierdziłem i zdania nie zmienie.
A jeszcze gorzej na trzezwo.Tyle ze tylko ja mam odwage to powiedziec.A ci z którymi sie o to pokłóciłem…ok.zostawmy to.

1 polubienie

Kolezanka w chlodni pewnie pracuje :nerd_face:

2 polubienia

Wiem, bo kiedyś o tym pisała, a teraz sobie żartuję.

2 polubienia

Wczorajsza średnia dnia w Holandii; 38C. Najwyższa średnia, to Zevolde; 43 i moja wioska; 42.
Najwyższe temperatury wczoraj to też te dwie miejscowości; 44 1 43.

Dziś ma być powtórka z rozrywki.

2 polubienia

Ja mam dzisiaj cudnie. Nawet chłodnawo. Wszystko mam pootwierane. Gotuję i piekę i muszę to zrobić teraz, bo ok 11 - 12 trzeba będzie wszystko pozamykać i pozasłaniać, bo zrobi się ciepło.

2 polubienia

Natura zlitowała się nad moją wioską. Temperatura z 30 rano o 6 spadła do 24 i niech tak zostanie.

2 polubienia

U mnie dzis w nocy 28, ale ponoc to tak do piatku tylko. Potem od nowa.
Takich pozarow nie bylo od 15 lat. Tysiące ludzi ewakuowanych a wypalonych hektarow licza na setki tysiecy.
Temperatura i susza.

2 polubienia

Wszystko jeszcze przed Tobą… Miałem kiedyś życiowy incydent w ktorym groziła mi w szkole pala z fizyki. Czemu? Bo jej nie rozumiałem. Miałem jednak kumpla który się zlitowal i to co chciałem wytłumaczył. Obecnie fizyka jest jednym z moich hobby.
Tak że wszystko jeszcze przed Tobą :grin:
No i wypijmy za odważnych!

6 polubień

Tak, wspominaļam o tym niedawno @okonek.

2 polubienia

W moim wieku?To juz chyba nie czas :innocent: W ciągu ostatnich 20-25 lat,nie przypominam sobie abym coś nagle polubił lub znienawidził.Poza islamcami…Ale sami o to zadbali.

1 polubienie

Rozwaliłeś system, wychodzi że 48-49°C w słońcu

1 polubienie

Mam na szczeście sukienkę z pieluchy.

1 polubienie

Pampersa? :joy::joy::skull_and_crossbones:

Nie, taką na ramiączkach wyprodukowaną przez firmę, która ma 4 marki i szalone przeceny. Tylko majtki prześwitujo :sunglasses:

2 polubienia

???Czytam i czytam…Pielucha na torsie,majtki prześwitują…O czym"wy tu towarzyszki"prawicie,hę? :innocent:


:innocent::innocent::innocent:

2 polubienia