Udało Ci się "ulepszyć" jakiegoś człowieka?

Chyba jeszcze trochę za wcześnie na bycie pewnym… :wink:

2 polubienia

No wiesz, w kazdym wieku COS moze sie zdarzyc… :joy: PS a duze masz dzieci?

1 polubienie

Tak.

1 polubienie

Mam syna w przedszkolu i córkę w podstawówce.

2 polubienia

Brawo! Tez chcialam miec dwojke, ale wyszlo jedno… :slight_smile:

1 polubienie

Ja chciałem mieć trójkę. Żona chciała jedno. Poszliśmy na kompromis… :wink:

3 polubienia

I fajnie! Zawsze lepiej jak dziecko ma w domu towarzysza zabaw :grin:

2 polubienia

Kolegę odwiodłem od rozwodu. Od tego momentu minęły już prawie dwie dekady, a on przez ten czas ani razu nie miał o to do mnie pretensji.

5 polubień

Udalo sie i to nie raz
np. sasiad przestal pic!!!
To nie byla walka raczej moja cierpliwosc, ale to dosc obszerny temat
Ostatnio jednak mam trudnosci z moja sasiadka, moze to inna mentalnosc (turecka) - nie chce jej ulepszyc tylko chcialabym by troche bardziej akceptowala to w jakim kraju (Niemcy) zyje

2 polubienia

Z tym (z tego co wiem) sa duze klopoty…

2 polubienia

Jezeli chodzi o tradycje wyznaniowe(sadze,ze to muzlumanka),nie wtracal bym sie.
To jest bardzo indywidualna sprawa.
Mam znajomych muzlumanow,owszem skladamy sobie zyczenia,ale nikt nikogo nie stara sie przekonac,do zmiany postepowania,ktore nakazuje religia.

3 polubienia

Ostatnio nie za bardzo. Ludzie są coraz bardziej podzieleni i niereformowalni. Coraz większe klapy na oczach. Okopują się.
Jedyna recepta to odejść, machnąć ręką lub wyprowadzić się (w przypadku rodziny)

2 polubienia

Jak go przekonałeś?
Zmobilizowałeś do rywalizacji?

1 polubienie

Tego od książek przekonałem w ten sposób, że kiedyś opowiedzałem mu kilka sensacyjek z historii, a później podsunąłem mu książkę; Saga o jarlu Broniszu Władysława Grabskiego. A następnie O Zawiszy Czarnym opowieść Karola Bunscha. Przez jakiś czas prosił, bym polecał mu różne tytuły, aż stał się samodzielny.

3 polubienia

Leonku myślisz ,że dlatego niektórzy “tworzą” rodziny wielodzietne?
Próbują do skutku?:wink:

2 polubienia

Dużo takich walk przeszłam i udało się osiągnąć efekt.
Ostatnia przegrałam bo nie oduczylam kogoś spożywania alkoholu.

1 polubienie

No to nalezy Ci sie co najmniej nominacja do nagrody mydełka FA
https://stat-b1.bdsklep.pl/media/cache/gallery/product/3/522/943/237/m2w1hst2/images/14/144924/3838824336367_1-fa-feel-fantastic-rozowy-zestaw-kosmetykow-dla-kobiet-z-kosmetyczka-%20(zel-plus-antyperspirant-plus-mydloo).jpg

2 polubienia

Ja uczę czegoś dorosłych ludzi, którzy przychodzą do mnie po konkretne umiejętości… Rozwijają się, idą do przodu… Ale najbardziej cieszę się gdy oprócz umiejętności, przejmują trochę z mojego spojrzenia na to czego ich uczę. Wtedy stają się nie tylko lepiej wyszkoleni… ale stają się lepszymi ludźmi… To wspaniałe uczucie móc to dostrzec.

3 polubienia

Probuje,ale warsztat juz nie ten)))

1 polubienie

Zwykle nieźle mi idzie z takimi rzeczami.
Mamę i siostrę na różne sposoby już “ulepszyłam”. Tak samo np. przyjaciółkę, jedną koleżankę itp. Większość została mądrymi eko-czlowieczkami jak ja :stuck_out_tongue:
To samo mamę i siostrę.
Jedna koleżanka zainspirowała się tym, że jestem wegetarianką i została weganką (uczeń przerósł mistrza :rofl:)
Kogoś innego nauczyłam utrzymywać porządek.
A dzisiaj czyjąć wypowiedź ulepszyłam o kilka ładnych zwrotów, które ten ktoś z powodzeniem potem odwzorował :slight_smile:
Ale tak samo inni mnie ulepszają :slight_smile:

3 polubienia