Układaliście już kiedyś krzyżówkę? Nowy konkurs

Stanisław Lem juz się na ten temat odpowiednio wyraził.
Podzielam jego zdanie…

Ja tak pod klasyka napisałam

Nie mogę, bo właśnie zaczęłam malutką ale bardzo pracochłonną szkatułkę i nawet nie wiem czy jej robienie pozwoli mi na dalsze uczestnictwo w konkursie :grin:

Tiaa po prostu masz wbudowane “nie podcinac gałęzi na której siedzisz”

Pozwoli, pozwoli. Wiem, jak to jest, gdy jedna pasja walczy z drugą o Twoją uwagę :slight_smile:

Aktualny ranking z dn. K2024.11.15:
Nie zmienił się od wczoraj, ale dodaję diagramy

  1. joko 140p (32+36+35+37)
  2. Gra 125p (27+33+34+31)
  3. Bingola 118p (29+29+28+32).
  4. collins02 114p (23+27+30+34)
  5. okonek 80p (25+26+29)
  6. mężatka 72p (28+20+24)
  7. birbant 63p (0+0+30+33)
  8. Nunu 22p (22+0+0)
  9. czarny rycerz 14p (14+0+0)

Diagramy:

@benasek , no weź… Co się przezywasz? Ja nie jestem, oko tylko joko
:joy:

No dobrze, wyjątkowo poprawię :grin: :stuck_out_tongue:

Poprawiłeś, bo chciałeś dostać lajka, no nie? Już Ci kliknęłam. Miej sobie. :wink:

Ja lajkami żyję. Te jak wiadomo, piechotą nie chodzą, ale co dostanę, to do koszyczka, do koszyczka!
Wnukom w spadku zostawię :grin:

To zupełnie tak jak ja. Piszę głównie po to, żeby dostawać lajki :joy:

To proszę, takiego jeszcze nikt Ci nie dał :grin:

Leica

Tak się zachwyciłam, że aż zakręciło mi się w głowie.
Potrafisz koleżankom w głowach zawracać.

@benasek @joko - No, to macie po jednym ode mnie :slight_smile:

Też im kilka podrzuciłem. :innocent:

Śpi się o tej porze.

Dobrzy z Was ludzie.
Dziękujemy za tak bezinteresowną pomoc.

Nawet nie wiedziałam, że ludzie na forum są aż tak życzliwi. Od razu lajki kliknęli :joy:

Podejrzewam, ze w razie potrzeby pozakladaliby dodatkowe konta, byleby Ci dac lajka. Tacy są!

Zawsze w nich wierzyłam! I nie pomyliłam się!
:grin: