Ulubione pytanko? Co smacznego pichcicie dziś?

Kasza gryczana ze skwarkami? - mniam :wink:

1 polubienie

Kurde, trzeba coś ugotować :rofl:
Pływałam dzisiaj po moim mieście, suszę się, jeszcze nie jestem na etapie gotowania :wink:

2 polubienia

Leje jak z cebra.

2 polubienia

Mi to mówisz? Godzinę temu do domu wróciłam, wszystko mokre. Parasol miałam.

2 polubienia

Menu zależy od mojej mamy :blush:

2 polubienia

Ja też przemoczony. Lało jak cholera.

2 polubienia

W pewnym momencie zamknęłam parasolkę, było mi już wszystko jedno.
Pech chciał, że musieliśmy dzisiaj załatwić 3 ważne sprawy.

2 polubienia

Urośniesz l :grin:

1 polubienie

chcesz kolege @birbant kasza otruc?
nic nie pichce.
zimne piwo i bulka polana oliwa z pomidorem i czosnkiem na wierzchu

2 polubienia

Po co? Fajnie mieć 165 w kapeluszu.

1 polubienie

Żal. :grin:

Pewnie że fajnie, dołóż jeszcze z 10 cm na szpilki i będzie cacy

3 polubienia

W deszczu na szpilkach, przemoknięta jak kura mknie i co rusz potyka się… kapelusz wiatr zwiewa… wszystkiego się odechciewa :smiley:

1 polubienie

Kaziu, ale Ty cwany jesteś… :wink: Spróbuj tak cały dzień w 10cm. nogołomaczach pochodzić :joy: Troszkę męczące to jest :slightly_smiling_face:

Zrazy i kiełbasa pieką się w piekarniku, a potem brak pomysłu, kusi mnie ryż albo makaron i sos z pieczarek, przebieram się, z pracy wróciłem,

2 polubienia

Na letnią porę, nie mam ani jednej pary szpilek. Ino same trampki, adidasy :wink:

1 polubienie

Nie znam się na szpilkach - kiedyś jako dziecko próbowałem i przeszłam kilka metrów, potem moje dziecko - córka też chciała i do dziś się nie nauczyła, butów pełna szafa i z ubraniami podobnie - bluzki suknie do wyboru do koloru ładne a ona płacze że nie ma w czym chodzić. To jakiś fenomen kobiety, dużo nowych pokópowane do leżenia w szafach, a ja w 2 parach spodni aż. Wiem że do szpilek trzeba się przyzwyczaić - podziwiałem pielęgniarkę w szpilkach na udarowym, śmigała jak małoletnia - ten klap klap był taki romantyczny

Brawo - dla kobiety to najzdrowsze obuwie, szpilki dobre do biegu przez płotki

1 polubienie

Narobiłeś mi apetytu na makaron z sosem. niedługo kolacja. Chyba zrobię :wink:

1 polubienie

Łał kapelusz ! To ty musisz być gwiazdą albo celebrytka. Kapelusz albo opaska na włosy bardzo wizualnie odmładza

2 polubienia