Ulubione pytanko? Co smacznego pichcicie dziś?

Nie wiem co mi się porobiło na starość. Polubiłam sportowe buty, sznurowane, leciutkie.
W sumie, to ja nigdy normalna nie byłam :rofl:

1 polubienie

Mam taki jeden elegancki na Halloween se kupiłam - obszywany złotą nitka … ładny z falbanką i dużym rondem… ale średnio na mym łbie się prezentuje…

@kaziu kapelusz odmładza? Wystarczy założyć na głowę, czy trzeba twarz całą zakryć? :wink:

2 polubienia

I okulary na pół twarzy :smiley:

2 polubienia

Reszta zakryta maską :rofl:

1 polubienie

To dopiero plany, a tych jest dużo, po 4 latach waga drygła bez dietetyczki, przytyło mi się aż 3,5 kg. Chcę więcej tych kg, gdzieś te zrazy wtłoczę, w pracy miałem śledzika na słodko kwaśno, jakoś bez kobiety trza sobie radzić, na kolację zrobię leniwe z twarogiem na słodko i cynamonem

1 polubienie

Haha taką kwiecistą albo w patnterkę - dla malolaty:D i jeszcze te szpilki to jak mloda siksa aż gnojki 15 letnie się odwracały :smiley:

2 polubienia

NIC!
Za gorąco na pichcenie.
Właśnie trochę orzeźwiającego deszczyku spada z nieba i ostudzi emocje zbyt przewrażliwionych i rozgorączkowanych.

3 polubienia

Ej no jak zakryjesz twarz to hm ja zarobię w twarz jak cię z inną pomylę, bezpieczniej tylko na głowę. Ech długa suknia do kostek, może być kolorowa, delikatny pasek w talii, buty na małym szpilku i jest cacy

1 polubienie

U mnie pada i grzmi 2 miesiąc

Trzeba jeszcze ta talię mieć :rofl: ale suknię długą dzisiaj sobie kupiłam :wink:

2 polubienia

Zdarza mi się że mijam kobiety w kapeluszu i sukienkach, są ładne ale nie mam odwagi się specjalnie odwracać - kobiecie trochę tajemniczości się należy, dlatego każdą szanuję i doceniam

1 polubienie

Oj tam, każda ma talię

1 polubienie

Jesteś normalna, tylko że nie wiesz o tym jak bardzo

1 polubienie

Ja też od dzisiaj mieć będę!
W torebce, talię kart :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jak lato to w kwiatki

Kaziu to możesz sobie pośpiewać:
"Pada deszczyk ,pada.
Pada sobie równo.
Raz kapnie na trawkę,
drugi raz na …
Góralu!Czy ci nie żal?
Góralu!Wracaj do hal!
:innocent:

2 polubienia

Ta byle nie spawalnicze

Makaron podobno kaloryczny to trzeba uważać na wagę. Chyba że ją tylko odkurzacz, to zrób sobie dokładkę. Ale u kobiety trochę ciałka być musi

Piwo i makaron ( normalne ilości) samo w sobie nie tuczy… tuczą dodatki, mięsne sosy, golonka… do nich.

1 polubienie