Urodzinowo!

Dziś obchodzi urodziny nasz (mój) sympatyczny Kolega @Antykwa. Wszystkiego naj, naj, naj.
Życzę Ci Zygmuncie samych spokojnych i zdrowych kolejnych dni. :kissing_heart:
Kto się przyłączy??

10 polubień

Drogi mój przyjacielu @Antykwa
niech pełna zdrowia życia Twego tykwa.

Do tego, miliona zagadek zrobienia
i szczęścia zwykłego nieuniknienia.

I zamiast goryczy, więcej słodyczy
birbant Antykwie szczerze życzy… :blush: :beer:

6 polubień

@birbant humorystycznie o Zygmuncie ! https://www.youtube.com/watch?v=fI1wzuD5Beg

@Antykwa mam nadzieję ,że poczucie humoru masz takie jak ongiś??? :smiling_face_with_three_hearts:

4 polubienia

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia,powodzenia i wielu interesujących obserwacji!
Udanego dnia,zlotej polskiej jesieni,smacznego :innocent:
I może jeszcze to…

6 polubień

Za następną poleconą ksiazke z Opola

6 polubień

??? :thinking:

Oj tajemnicy nie ma
image

3 polubienia

Spełnienia marzeń życzę.
Posiłki nadciągają :wink:

20201022_165400

6 polubień

Kat-z-toporem

7 polubień

No Zdrówka i radości mnóstwa!

6 polubień

5 polubień

Przyznam że nie spodziewałem się że Ty @witch, tak rzadko odwiedzająca te strony, będziesz o tym dniu pamiętała. Ale widać “stara miłość nie rdzewieje”. image
Serdecznie Ci dziękuję za pamięć i życzenia. Przy okazji Tobie/Wam wszystkim wzajemnie życzę pomyślności i zdrowia, a Tobie osobiście gratuluję sukcesu w postaci uzbierania całej potrzebnej kwoty w akcji ‘dla Zosi’ którą tutaj nam zaszczepiłaś. Taką informację nadesłała Fundacja.

11 polubień

Nie bój nic, jeszcze trochę tego poczucia zostało.
A linka uruchomię sobie ciut później, bo teraz muszę nadrobić zaległości w czytaniu.

4 polubienia

Dziękuję wszystkim za miłe, urozmaicone i serdeczne życzenia. Wiem że na Waszą pamięć i życzliwość zawsze mogę liczyć więc jestem tylko mile zaskoczony

Ja z kolei chciałbym złożyć życzenia zdrowia i pomyślności:
Catherine Deneuve – aktorce, Urszuli Dudziak – wokalistce i Andrzejowi Supronowi – b. zapaśnikowi.
1a
Jednocześnie wyrazy szacunku i moje osobiste wyrazy uznania za dokonania życiowe przekazuję dla:
Franciszka Liszta – kompozytora i pianisty, Georges’a Brassens’a – piosenkarza, Karola Miarki – działacza śląskiego oraz sportowców: Lwa Jaszyna – bramkarza rosyjskiego i Henryka Jaskuły – żeglarza.


Wszystkie te osoby też dziś obchodzą swoje urodziny albo obchodziliby je, gdyby los im pozwolił dożyć.

5 polubień

Ja się przyłączam,jakżeby inaczej!
Wszystkiego co najlepsze!!!

6 polubień

Ja też przyłączam się do życzeń. Dużo zdrówka! :slightly_smiling_face:

6 polubień

@Antykwa jak sam widzisz - lubię zaskakiwać (czasami samą siebie też) :slight_smile:
Co do dat mam pamięć “doskonałą”. Z tym, że ramach “higieny umysłu” niektóre wypieram z pamięci :grinning:
Co do tej “miłości” to nie przesadzaj - jeszcze wyjdzie na to, że to miłość nieodwzajemniona :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

@okonek czyżby Ireneusz Mróz???

1 polubienie

Nie odpowiedz masz w okladce

2 polubienia

Nie Ireneusz tylko Remigiusz. Rodowity opolanin. Podobnie jak Maciej Siembieda.
Książkę polecam. image Sympatyczna rozrywka.

3 polubienia