Urodzinowo!

@Antykwa oj tam, oj tam. Na “drugie” ma Ireneusz :slight_smile: Przez “Twojego Mroza” porzuciłam innych pisarzy. A panie z biblioteki same do mnie dzwonią, że mają “po kwarantannie” kolejną książkę tego autora.
A Ty się czepiasz drobiazgów - wstydź się :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

@okonek teraz dopiero “dojrzałam” - wcześniej byłam obecna z doskoku (myłam okna). :slight_smile:

2 polubienia

No tak, ostry języczek nie stępiał przez ten czas nic a nic. A ja zdążyłem o nim już zapomnieć. Stuknij się w pamięć Antykwa następnym razem. Ale przed.
A konstruktywnie podchodząc do sprawy polecam następnego opolanina: Sowa. Nie na tropie tylko Aleksander. image Z zawodu pies.

5 polubień

Oczywiście, że ja!

Prócz tradycyjnego zdrowia i szczęścia, także
dalszych niewyczerpanych pokładów energii,
pogody ducha i samych pozytywnych wibracji.

Okolicznościowy rebusik: Myślę, że kropki
zastępujące liczby dadzą się łatwo rozszyfrować
i rozwiązujący domyślą się o co chodzi :grinning:

Edit: Bym zapomniał, jeszcze masz piosenkę ode mnie.

https://www.youtube.com/watch?v=Fc6izYdLhNE

5 polubień

@Antykwa czasy są może i inne, skleroza doskwiera ale ja nadal trzymam “fason”. Tak mi się przynajmniej wydaje. Koleżanki z pracy utwierdzają mnie w przekonaniu, że potrafię jeszcze “dorzucić do pieca”. :grinning: :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Dołączam się do życzeń, dużo dużo zdrowia dla ciebie i uczestników pytamy. Moje wyniki czysto zdrowotne są super że strony fizyczno chemicznej. Stopniowo walczę z ustabilizowaniem ciśnienia i glukozy, podobnie z cholesterolem, zdrowie na poziomie 65% poprawy od stanu 0 - warzywo 8 miesięcy, Tobie i reszcie życzę poprawy zdrowia - będzie zdrowie to i będzie kasa :stuck_out_tongue_winking_eye:, Jednocześnie dziękuję za pomoc wszystkim - działacie rechabilitacyjnie

5 polubień

Kolego @benasek jesteś niezawodny. Rebusik okolicznościowy zacny.

A jak tam dzisiejsze zagadeczki kolegi @Antykwa ? Zrobiłeś? :stuck_out_tongue:

3 polubienia

@birbant z pewną dozą nieśmiałości chcę zapytać - gdzie i jak się bawicie??? W podziemniu działacie? Trza znać hasło??? Gadaj!

4 polubienia

Dopiero niedawno wylądowałem swoim bolidem na podwórzu kolego birbancie. Kobieta zrobiła strawę, w międzyczasie zajrzałem na Pytamy, zrobiłem z okazji urodzin naszego kolegi rebusik, teraz gdy się żarcie nieco uleżało idę pobiegać (z laptopem i jakimś filmem przed pyskiem na bieżni) a jak wrócę to w pocie czoła zajrzę do naszego przyjaciela … :grin:
Taki jest plan na dzisiejszy wieczór

2 polubienia

Życzenia już składałem koledze “paszczowo” więc teraz jeszcze tradycyjnie rebus okolicznościowy:

5 polubień

Koleżanko @witch jak to gdzie? Na blogu solenizanta. Dziś Antykwa, a wczoraj benasek. Ciebie też tam widziałem, ale bardzo dawno temu tam bywałaś.
Oni obaj mnie, biedaczynę, w to wciągnęli i teraz muszę łamać dekiel. Dodaj do tego Bingolę i zrozumiesz mój los… :grinning:

2 polubienia

Paszczowo to ja też składałem … Nie byłeś jedyny kolego :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Myślę, że obaj nie bylysmy jedyni :slight_smile:

5 polubień

@birbant coś kojarzę ale adresy zapomniałam - jak Bozię kocham. W międzyczasie zmieniłam laptopa i nawet w “pamięci laptopa” nie mam tych adresów. Nic to - podaj mi po kryjomu namiary i będziemy wspólnie rozwiązywać ICH zagowstki . Raz rozwiązania pójdą na Twoje konto a drugim razem na moje. Damy radę !!!

3 polubienia

Adresy mają tu na swoich profilach. Klikasz i masz.

1 polubienie

Mojego adresu na szczęście nie musisz szukać @witch. Zagadki wstawiam tutaj. I właśnie jutro jest mój jubileusz - będzie moc atrakcji, wspaniałe zagadki całej naszej rebusowej menażerii!
Jutro po południu, wpadnij koniecznie!

3 polubienia

Jakie tam podziemie?

Tia, trza umieć wchodzić w profil!!! Ja jestem zupełnie “zielona” na tym forum. Ale postaram się to rozgryźć a wtedy sama będę rozwiązywać Ich zagadki. Obym tylko czas miała!

2 polubienia

Kliknij w awatar i wszystko będzie jasne. W awatar benaska lub Antykwy. Tam są linki.

1 polubienie

Dostaniesz powiadomienie w prawym górnym rogu na Twoim awatarze.
A najlepiej klikaj opcje “Nowe” na górze - wtedy wyświetlają się pytania chronologicznie, jak na starym pytamy. A dziennie jest ich najwyżej kilkanaście