Urodzinowo!

@Bingola akurat Twoich zagadek to ja się “boję”. Ty zawsze miałeś inny “pomysł” na obrazek, który ja widziałam. Jesteś złośliwy i zgryźliwy :kissing_heart:

2 polubienia

Doceniam te Twoje komplementy!

1 polubienie

O to to właśnie!!! :crazy_face:

1 polubienie

@Bingola to nie komplementy a “szczyra” prawda. Twój sadyzm uwidacznia się w Twoich zagadkach i w tym, że to Ty zawsze musisz mieć rację. Widzę 2 położone na siebie ręce więc tak to “czytam” a Ty każesz odczytywać “ręka rękę myje”. To przykład z “sufitu” ale podobnych były setki. Nic to - zajrzę i spróbuję. Z tym, że przez weekend będę “poza zasięgiem” . :slight_smile:

3 polubienia

@birbant coraz bardziej jawi nam się nie tylko jako zamiłowany historyk ale również jako zdolny rymotwórca.
@collins02 to muzyka, piosenka, więc dziękuję za nieco nastroju.
@okonek, Siembidę zaliczyłaś całego więc może skorzystasz również z mojej propozycji dla @witch.
@efka Ty mi tu jakąś armatę samobieżną przesyłasz. Jak dojedzie to zobaczę co tam pod kamuflażem polowym się kryje. Jeśli to będzie pitne to wypiję Twoje zdrowie.
@Szczery_do_BULU, witam następnego aspirującego do grona rebusotwórców. Próbka jest obiecująca, dawaj kolejne. Rebus zgwałciłem z pewnym trudem, ale rozwiązania upubliczniać nie będę; inni też chcą połamać sobie głowę.
@ihtiel Rinn i Czyżewski zaśpiewali za Ciebie. Bardzo ładnie.
@ZiraaeL stuk image .
@mężatka - dziękuję za przyłączenie.
Tam gdzie @joko tam i sówka. Jej bardzo wiele zawdzięczasz, nieprawdaż?
cdn

8 polubień

cd
A @benasek w swoim stylu przygwoździł mnie jakimś rebusem. I myśli że muzyczką mnie rozbroi. Zobaczymy, wziąłeś mnie na ambit - muszę się wykazać.
@kaziu, wiem że Tobie zdrowotne życzenia sa bardzo potrzebne, więc przyjmij ode mnie cały ich bukiet. Szlachetne zdrowie … miał rację pan z Czarnolasu. A za przekazane mi - serdecznie dziękuję.
Ludzie, litości! Jeszcze @Bingola mnie obdarza swoim dziełem. Ja rozumiem że to prezent i powinienem się cieszyć i dziękować. No to się cieszę i dziękuję. Tyle, teraz do roboty.

6 polubień

Nie je dyni (tylko udaje) :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Mleczne ma, oszczędza na starośc

2 polubienia

@Antykwa miła chociaż wzmianka w nawiązaniu do książek. Idę “pod strzechy”. :expressionless:

1 polubienie
! 

:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

@Antykwa, przecież to jest czołg zrobiony z puszek piwa, i jednego butelkowego :wink:

1 polubienie

Wyobraź sobie @efka że ja rozpoznałem działo samobieżne czyli armatę na gąsienicach i żadnego czołgu nie zauważyłem. A że to broń piwna to już kompletne zaskoczenie. image image

2 polubienia

Wybaczam Ci @Antykwa, chyba urodzinowej było za dużo :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pamiętam kilka zdjęć wstawionych na forum, które robiłeś idąc do ulubionego pabu, stąd pomysł z piwem.

Fakt, mogłam podarować profesjonalny aparat, jednak na piwie lepiej się znam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jeżeli to też jest rebus to ja odwołuję nieopatrznie rzucone słowa: dawaj kolejne @Szczery_do_BULU .
Do takich wyczynów intelektualnych moja głowa jest niedostosowana. image
Chyba że to innymi słowy jest to: obraz

1 polubienie

Bardzo chętnie bym obejrzał te zdjęcia które robiłem bo ich jeszcze nie widziałem. Ale tam, kiedyś zaprosisz mnie do swojego R. i sobie obejrzę. A na czołgoarmatę cierpliwie poczekam, kiedyś dojedzie. image Bo smaczek mam.

1 polubienie

Ha ha, ciekawe kto kogo dziś rozbroił. Zabrałem się za Twoje i gapię się na ten anagram biorąc go za homonim … Noż kuchnia, do końca świata bym go nie “skroił”, gdybym się nie połapał, że w założeniach zrobiłem błąd … Na szczęście już go mam!
A rebus? Toż to szkoleniowe dziełko, ale pasuje, na każde Twoje święto.

Zdrowia kolego! :beers:

2 polubienia

Szanowna @witch, aby trafić na moją stronę wystarczy do wyszukiwarki wpisać skromne hasło: Ministerstwo Łamania Głowy. I oczywiście potem kask behapowski założyć. image

1 polubienie

A kto zrobił i wstawił podobne to tego?

image

1 polubienie

@Antykwa maseczka, przyłbica, rękawice lateksowe i żel antybakteryjny też są potrzebne???

1 polubienie

O C Z Y W I Ś C I E !!!
A maseczka koniecznie typu PPF5 czy jak jej tam! Żel antyplemnikowy niekoniecznie.