Urodzinowo!

Tych zdjęć nie zaliczam do kategorii drogadopubu chociaż na drodze do pubu były robione. To jest hasło osty.
Ale podziwiam Twoją pamięć. obraz

2 polubienia

@Antykwa “żel antyplemnikowy”??? Nie poznaję Cię Kolego!!! Chyba wypadłam z rytmu i nie wiem kogo na co stać. Obco się TU czuję. Dobrej nocy.

Kobieta i tak się żelu przeraziła?
Czy Ty nie jesteś przypadkiem z klanu Kai Godek? image

@Antykwa nie ubliżaj mi bo Ci kota zabiorę :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

Nie zabierzesz bo kot nie mój. Ha, ha, ha…

To w takim razie Lilawati czym jest

Kask niejdnemu uratowal zycie

2 polubienia

Żurawina?

Nie. Moje rebusy są proste jak konstrukcja cepa. Chociaż mogą być skrzywione zawodowo. Nie mogę wymagać, żeby wszyscy wiedzieli, że ten symbol: " ! " oznacza zaprzeczenie. Programista mógłby napisać:

if (jeżeli) coś tam != (nie równa się) czemuś innemu…

" ! " oznacza tyle co “not” :wink:

1 polubienie

To dobre na wątrobę jest… :wink:

Rebusik bardziej szkoleniowy, chociaż przyznam bez bicia, sam się czegoś nowego przy jego układaniu dowiedziałem.
Zagadki jubilata poszły, wszystkie machnąłem po bieżni …

Homonim se machnij z rana :grin:
O zagadkach:
Na karku z _ _ _ _ _
Nie odkładałem ich na _ _ _ _ _

2 polubienia

Ooo, STO LAT i więcej w zdrowiu!!! :heart:

4 polubienia

Trudno od człowieka który programowaniem zajmował się ćwierć wieku temu wymagać, aby jego przeszłość mu się przypomniała na widok takiego jednego małego " ! ".
Funkcję if-else oczywiście pamiętam, ale z tą kupką suszonej żurawiny(?) w dalszym ciągu nie wiem co zrobić. Twoje myśli jednak krążą po zupełnie innych orbitach. image

1 polubienie

Programowanie jest sztuką

1 polubienie

Złamałem chociaż nie głowę a Twój rebus. Niezależnie od tego że jeden ogonek Ci umknął.
Dobre.

1 polubienie

A, faktycznie! Ale wybacz, na szybko to robiłem. Jako brakujący ogonek można potraktować przecinek dziesiętny w liczbie “e” :slight_smile:

1 polubienie

Kulki pieprzu, albo pieprzysz

1 polubienie

No i najpierw to: !
:wink:

1 polubienie

Ej @Szczery_do_BULU, dlaczego tak ostro? image

1 polubienie

Lubię przyprawy :wink:

2 polubienia

Oj tam, każdy se popier…, popieprzyć lubi… Konie też… :joy:

1 polubienie