Urodziny

**100 LAT DLA KOLEŻANKI @joko

:hibiscus: :wilted_flower: :tulip: :blossom:

:blush:

10 polubień

Najlepszego :partying_face: :smiling_face_with_three_hearts:

4 polubienia

“heloł” @joko :wink:
Mam nadzieję ze bawisz sie dobrze.
Jestes…Niezwykła.
Udalo Ci sie to co innych ani nie rusza,ani nie probują a jesli nawet to…rece opadają.
Udalo Ci sie tutaj dotrzec,zaistnieć,pobyć a nade wszystko,zostac polubioną i zaakceptowaną.Fajne!Robi wrazenie.
Dlatego pozdrawiam,zycze na serio WSZYSTKIEGO najlepszego i mam nadzieje ze zostaniesz z nami choć zapewne,ze zacytuje klasyka,“diably podskórne”,podpowiadają czasem cos innego… :innocent:
Najlepszego!Twoje zdrowie!

6 polubień

Wszystkie kwiatki mi kolega @birbant z grządki zerwał i z czym ja teraz do solenizantki? image

Ale przecież z życzeniami spieszę do naszej drogiej @joko. Zdróweczka Ci życzę dużo i jeszcze więcej. Dużo radości w codziennym życiu. W życiu prywatnym i forumowym. Sukcesów w działalności rebusowo-zagadkowej, aby dalej tak jak dotychczas. Niech Ci się marzenia spełniają a słońce jasne przyświeca w dzień i w nocy.
image image image image obraz
image

3 polubienia

Dla joko

3 polubienia

Wszystkiego najlepszego, koleżanko :slight_smile:
Przyjmij tę wirtualną karteczkę i przymknij oko na niedoskonałości zdjęcia.

4 polubienia

Czego tu życzyć naszej Dobrej Duszyczce? Żeby zawsze była pogodna, uśmiechnięta, pełna dobrego humoru i pozytywnych emocji a z każdym kolejnym rokiem czuła się coraz młodsza duchem (i ciałem też, a co sobie będę żałował!)
No i żeby jej rebusy dawały nam kopa w szare komórki przy rozwiązywaniu. Są piękne graficznie i coraz ciekawsze tematycznie.
A tu coś dla Ciebie, może zainspiruję do pewnego rodzaju twórczości?

4 polubienia


Siegel

K=T

3 polubienia

Mocne buziaki :heart: :heart: :heart:

3 polubienia

U czyjej rodziny? Gdzie?

:blossom::rosette::white_flower::cherry_blossom:

2 polubienia

Wszystkiego najlepszego!!!

2 polubienia

Dziękuję wszystkim baaaaardzo. Bardzo mnie ucieszyły i wzruszyły życzenia. Nie będę wymieniała, które, bo wszystkie są piękne. Szkoda, że urodziny są tylko raz w roku :joy: :upside_down_face:
:heart:

6 polubień

Wszystkiego naj naj …
image

2 polubienia

Ojej nie wiedziałąm, że dziś ale oczywiscie doączam sie do życzeń.
Wszystkiego naj najlepszego. Zdrowia przede wszystkim.
image

5 polubień

Zdrówko!
:wine_glass:

5 polubień