Uwaga chwalę sie

W Sylwestra większość się bawiła, a ja sie bawiłam w remonty. Efekt… Dla mnie zachwycający. Z tej okazji nabyłam wczoraj wkrętarkę i biorę się dziś za robienie stołu z europalet.:sunglasses:

12 polubień

Fajne to. Ale masz pecha. Wyczaiłam, że nie pomalowałaś nóżek od komody. Pewnie takie miałaś zamierzenie, ale mnie one “gryzą w oczy” :wink: i gdybym to ja chciała mieć je w brązie, to prawie automatycznie wszystkie pionowe listwy w regałach też “zrobiłabym brązowe. Żeby to jakoś ze sobą “grało”. Ale wiadomo, że każda z nas ma jakieś swoje wizje :wink:
Nie mam żadnych “samodzielnych”” mebli, chociaż nawet czasem chciałabym. Dla mnie taka “praca” jest “wielka”. Nie mam aż takich umiejętności i aż takiej cierpliwości, by stworzyć coś tak dużego.

Bo nogi będę wymieniać. Znaczy nogi komody,nie swoje:)

5 polubień

:grinning: :grinning: :grinning:

2 polubienia

Bravooo!!!
O ile nie zaklocasz spokojnego snu kotom czy psom.Lub rybkom i krolikom.Inaczej…Wrrrrrrr!!!
Zjedzą Cie na sniadanie
I jeszcze sie dowiesz ześ winna chorobom nowych ludków ktore to na halas reagują jak trzask papierowej torebki :slightly_smiling_face:
Ze tez nawet Ci sie nie chcialo napić sie…Przeciez to męczy…

1 polubienie

Tak to już jest, że najbardziej cieszy to, co się samemu zrobi :smiley: Ażurowa szafka w kuchni zajefajna, komoda też. Czekamy na efekt końcowy :smiley: W podobnych kolorkach mam chatę, plus jeden dominujący inny niż żółty kolor.

2 polubienia

Szacun Vil !
A ten ażurek na szafeczce poniżej, to autentyczny, czy imitacja z szablonu metodą decoupage? Bo jak to drugie, to wielki podziw, bo do takich rzeczy trzeba mieć duszę artysty :blush:
Czekam na fotkę stołu !

2 polubienia

Nikomu spokoju nie zaklocam bo po cichutku pracuje :slight_smile:Aszka, ażurowa szafka to akurat kupiona. Nie mam jeszcze ( póki co) wyżynarki,wiec jeszcze takich cudów nie tworzę:)

2 polubienia

W kuchni to sie akurat chciałam pochwalić położoną gładzią i malowaniem oraz ogarnięciem szafki z prlowskich mebli :grin:

3 polubienia

A chwal się,jeśli taką masz potrzebę

3 polubienia

Troszkę te regały nie pasują wg. mnie. Takie to magazynowe. Ale ja sie nie znam.

Brawo ty!!! :clap:

1 polubienie

Toż to lekkie drewno! Ale w sumie…w domu mam tyle pierdół wszelakich, ze spokojnie i regaly magazynowe pasować mogą.:sunglasses:

-Panie! Panie!
-Co?
-Chwalą nas!
-Kto?
-Wy nas a my was!

1 polubienie

Musisz fajnie wygladac w akcji :smile:

1 polubienie

No ba! :grin:

1 polubienie

Humoreska u mnie wszystkie sciany szare,ta jedna ciemnoszara. Te żółte przeblyski widoczne na zdjeciu to to co bylo wczesniej .:slight_smile:

1 polubienie

O proszę talenty ukryte :v:

A ja malowałam przedpokój i drzwi i tapetowałam tuż przed świętami. No i kupiłam sobie w grudniu wiertarko-wkrętarkę w Lidlu :D, a w Sylwestra bawiłam się na balu :slight_smile:

Wiertarke mam od dawna
Wkretarki mi brakowalo to juz mam. Jeszcze tylko wyżynarka i szlifierka i bede zadowolona.:sunglasses:

2 polubienia