Uwaga!! Teoria spiskowa?

A don hihot to nie było wcielenie kinomaniaka?

Ja go nawet nie znałam.

A ja znam i może się czuć urażony.

1 polubienie

To skasuj te dywagacje :wink:

To jest twierdzenie nieprawdziwe i nieudokumentowane @Erzac . A jeżeli coś prawdy w tym jest, to jestem za ujawnianiem takich przypadków. Bardzo nie lubię nie wiedzieć z kim moje myśli wymieniam.

1 polubienie

Nie mniej jednak aluzję dał czytelną.

A mi jest to obojętne. Nie jestem wścibska. Tu akurat rozmowa potoczyła się na luzie. Dla mnie są dwie, może trzy kategorie ludzi na forum - z którymi mi po drodze, z którymi mi nie po drodze i których totalnie ignoruję. Wystarczy, że przeczytam wypowiedzi i wiem. Ten osobnik należy akurat do grupy, do której należał “kinoman”, ale czy nim jest, czy też nie, tak naprawdę nie ma znaczenia.
Znaczenie by miało, gdybym z kimś była w zażyłych stosunkach i nagle się pojawia i udaje, że mnie nie zna i ukrywa się pod innym nickiem. Wówczas czułabym się oszukana i byłoby mi przykro.
Ale w innych sytuacjach mogę sobie poobstawiac kto kim jest, choćby dla żartu, ale nie muszę wiedzieć koniecznie.

Te? To pikuś po tym, jak Bingola z nim wcześniej dyskutował :wink:

Nie kapuję, a co nie miał prawa dyskutować?

Don hihot z pytamy pisał w zupełnie innym stylu niż czarny rycerz. Poza tym to tylko domysl evy oparty na skojarzeniu z rycerzem. A Czarny Rycerz to tytuł amerykańskiego filmu nie mający nic wspólnego z Don Kichotem.

To ich sprawa ja w tym nie uczestniczyłam.

1 polubienie

A kto to jest ten użytkownik z avatarem królika i nickiem na W?

Wejdź w to pytanie, które wkleiłam wyżej i się też dowiesz.

Aha już wiem.a bocca Lupo praktycznie nie widziałem na pytamy a tu pisze cały czas

1 polubienie

Bocca-Lupo na pytamy.pl to było moje konto, które przekazałam innemu użytkownikowi, bo nie chciałam już być modem.
Nie było innej możliwości przekazania konta, ponieważ nie było administratora.
Z racji tego, że pozbyłam się mojego konta założyłam nowe i pisałam pod nickiem VVadera.
Tutaj jak się rejestrowałam już mogłam wrócić do swojego dawnego nicku, który miałam od 11 lat.

2 polubienia

Ja myśle, ze gdy ktoś nie chce mowic jaki mial nick wczesniej, traktowac nowe forum jako nowe otwarcue, to ma do tego prawo i nie trzeba dochodzic.

4 polubienia

Masz rację to każdego osobista sprawa, ale niektórzy snucie teorii spiskowych mają chyba we krwi.

2 polubienia

A nie mroczny rycerz to powinien być?

@Bocca-Lupo @ihtiel
Szkoda że tak mnie nie broniłyscie na pytamy, gdy Brzydula i Karolinka urządzały dochodzenia kim jest erzac :smiley: Było wiele pytań założonych na ten temat i robiona nagonka, i w żadnym się nie wypowiedziałyscie. Szkoda.:smiley:

Miałem dwa konta poza podstawowym. Gdyby ktoś pomyślał, że się usprawiedliwiam, zaznaczam: to jest tylko informacja.

Jedno z identycznym awatarem i zbliżonym nickiem. Założyłem je, gdy zostałem obrażony i dodany na CL, co zablokowało mi możliwość reakcji. Użyłem go chyba dwu-, może trzykrotnie w takich właśnie sytuacjach.
https://pytamy.pl/dataType,comment,nick,rocq,rank,LATEST,profil.html

Drugie, założone dla żartu. Także użyte zaledwie kilka razy. Może ktoś pamięta: Alien [z dużym “i” zamiast “L”]
https://pytamy.pl/nick,AIien,profil.html
Pisałem z pozycji “obcego”, co byłoby niemożliwe, gdybym pisał z własnego profilu :wink:

Tu nie ma CL, więc nie przewiduję zakładania awaryjnego profilu.

Kto lubi lewe konta, nie znajdzie tu kąta.

3 polubienia