Uwaga!! Teoria spiskowa?

Et voila!

2 polubienia

Ja dopiero niedawno dowiedzialam.sie jaki nick muala wczwsniej erzac. A brzyduli i karoliny nie widzualam wieki ( chyba ze pod innym nickiem czego nie chce mi się dochodzic)

1 polubienie

Ale to nieistotne, ale widzisz atakujących jakaś obca erzac i chowasz głowę w piasek, zresztą jak cała rzesza na pytamy, jeszcze im brawo bili.
Wy nigdy nic nie widzicie i nie słyszycie, gdy nie chcecie zauważyć.
Bo obcego można atakować…
Jak KrewkiejZoski dane wypłynęły też nikt nic nie widział, jak arinkao wyzywała innych też nikt nic nie widział itpitd.
:wink:
Brak słów po prostu na waszą hipokryzję.
Czasem to odruch wymiotny się ma, gdy się was czyta. Serio.

Uczy sie liczyc do tysiaca…:slight_smile:

A gdzie Twoj avatar???

No chyba dla idiotow wlasnie!

Bo młody jesteś :stuck_out_tongue_winking_eye: Przez długi czas @Bocca-Lupo była moderatorka na Pyramy.

1 polubienie

Nie chciałam się w to zagłębiać, ale zaraz Gumowemu to wyjaśnię :wink:

O jakim bronieniu Ty piszesz? Przedstawiłam Wam moją koncepcję, bo uważałam, że nie macie racji, to wszystko.
Wywlekasz jakieś stare sprawy z pytamy, a skąd ja miałam niby wiedzieć, kto jest pod nick’em erzac? Nigdy nam nie było specjalnie po drodze i dobrze, o tym wiesz i nie pamiętam, żebyśmy się sobie zwierzały.
Kiedy się dowiedziałam, że byłaś Kajetaną? Całkiem niedawno, jak po bardzo długim czasie weszłam na Interię i w tym dniu odpowiadałaś w pytaniu, zobaczyłam nick i zdjęcie, które miałaś też jako erzac.

1 polubienie

Inteligencją nie powalasz, a niby dlaczego miałabyś wiedzieć kto jest pod nickiem erzac? Podobno to niepotrzebną wieda dla was, a teraz jednak okazuje się, że potrzebna :smiley:
Wywlekam, bo po prostu nie można słuchać tej hipokryzji.

A ty @Antykwa też się czep tramwaju i to co do mnie tu napisałeś, napisz do @Bingola , bo czyz to nie on napisał o swoich podejrzeniach a ja jedynie potwierdziłam, że myślę podobnie.
Ta wasza stronniczość jest po prostu żałosna :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

To dlaczego masz pretensje, że Cię nie broniłam, z jakiej racji miałam się wtrącać do czegoś co mnie nie dotyczyło.
Wszyscy są dla Cibie hipokrytami, ideał chodzący się odezwał.
Nie musisz mi odpowiadać, bo zakończyłam to bezsensowne tłumaczenie się.

Do takich jak ty mam pretensje bo najgorzej gdy ktoś udaje świętych nagle i niezainteresowanych kto jest pod obcym nickiem, a gdy naprawdę ktoś taki się pojawia pod obcym nickiem i wasze koleżanki i koledzy robią nagonkę, to głowę w piasek chowacie i udajecie, że nic się nie dzieje, a koledzy i koleżanki tyrajace innych są super!
:smiley::smiley::smiley:

Masz rację kończ kończ…
:smiley:

Ja nie jestem radykalny w sądach i wypowiedziach. Taka postawa nie ułatwia prowadzenia rozmowy, dyskusji. Jeżeli za zaprezentowanie mojego zdania otrzymuję reprymendę to taki respondent może iść na zieloną trawkę.
Wszedłem tu z przekonaniem że namiastka jest tylko namiastką partnera do rozmowy, lepiej nie ruszać, takie przekonanie wyniosłem ze starego forum. Wstrzymywałem się więc z reagowaniem. Napisałem tylko jeden komentarz i już wiem że jestem czepialski.
Dziękuję. W ten sposób konflikty z poprzedniego forum zostały przeflancowane tutaj. Czy tego chcemy, czy to jest nam potrzebne? Bo mnie nie. Ja oczekuję rozmowy rzeczowej, kulturalnej, tolerancyjnej, przyjaznej. A kulturalny człowiek wie jak rozmawiać, jakich słów używać w kulturalnym towarzystwie aby powiedzieć to co chce. Bluzgi - kto je tak lubi - niech zostawi przed progiem. I nerwy oraz swoje problemy też.

5 polubień

Daruj sobie Antykwa bo obrażales też mnie jako nową, czepiając się mojego nicku. I myślałeś że zabłysniesz. Tacy z was świeci, kulturalni ludzie na poziomie. Mniemanie o sobie przebija wam sufit i robi dziurę w mózgu.
Nie widzę powodów, żebym miała zapominać o tym, co było złe. Chcielibyście.
I poszukaj sobie kogo innego do czepiania, strofowana i zwaracania uwagi. Taka rada na przyszłość.
Może Bingole postrofuj. Nie? Bo swoich się nie czepia? Ale ode mnie radzę trzymaj się z daleka.

1 polubienie

Może zacznę z drugiej strony. Jeżeli jest ktoś, kto Ciebie jeszcze nie obrażał, lub Ty nie obraziłaś się na tego ktosia, to lepiej będzie skupić się na takich pozytywach całego tego ambarasu, niż drążyć co niepotrzebne.

1 polubienie

Od razu, ledwo dokonałem tego pojedynczego wpisu, pożałowalem tej chwili słabości. I miałem rację.

2 polubienia

A może dajmy spokój spiskom i zacznijmy od nowa?:cherry_blossom:

2 polubienia

Amen, zamykam pytanie.

4 polubienia

no to ja teoria spiskowa
w sloiku
jak chcecie
ja tam lubie miod i czekolade na sniadaniowy deser