Uwagaaaa!Juz jutro quizzzzz

Wlasnie dobijam do konca i teraz sie zacznie wbijanie tego w system.Jak ja tego nie lubie…
"Polityka i politycy,dyktatorzy XX wieku"cz. 1

U nas tyle polityki wiec licze na frekwencje :rofl: :upside_down_face:
Postaram sie w okolicach poludnia lub troche,po…
A swoja drogą…Ludzkość nie zasluguje nawet na kwarte piwa.Historia potwornosci zdaje sie nie miec konca…

5 polubień

Ludzkość może i nie zasługuję, ale ja tak! :innocent:

Zapodawaj, bo ja już w blokach startowych. :grinning:

1 polubienie

Tak,to moze byc cos dla Ciebie,choc bardziej kojarzysz mi sie z odleglymi wiekami.Ja przeciwnie i dlatego postanowilem to sprobowac sprzedać…
Zobaczymy.Cudow nie oczekuje ale moze kogos to zainteresuje.Moze…

2 polubienia

Super sprawa. Wydaje mi się, że powinienem sobie nieźle poradzić, bo mam trochę wiedzy z ostatnich lat, także. Temat, który zapowiedziałeś leży mi, jak najbardziej. Dla mnie quiz - bomba.

1 polubienie

ja tam podchodze ostroznie, bomby zle potraktowane potrafia wybuchac :wink:

3 polubienia

Spoko, nie nastawiam się, że będę wiedział wszystko. Ale bardzo chętnie zmierzę się z tym.

2 polubienia

ja tez :wink:

2 polubienia

Powoli…Jest to trudne by sprzedac takze dla mniej zainteresowanych.Wiesz jak jest…Nie kazdy ogladal kiedys"Dziennik" :rofl:
Mam jeszcze trzy pytania do zrobienia…

3 polubienia

Działaj kolego, działaj, a ja pasożytniczo i niecierpliwie poczekam. Dzięki takim, jak Ty i paru innym, kocham ten portal. :yum:

2 polubienia

:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:
No dobra…Slucham Dylana,pije piwo,tesknie…Patrze prosto w slonce.Z tego wszystkiego moze wyjść cos fajnego,mam nadzieje :innocent:

2 polubienia

tiaaa umnie tez sloneczko jeszcze nie zaszlo, ale za chwile bedzie ciemno. zmroku tu nie ma - dziesiec minut po zajsciu slonca zapada noc.

1 polubienie

Otwieraj wino!
Bo co mozna inaczej?

Afryka dzika… :stuck_out_tongue:

I ze pozwole sobie na wtret,nie do konca odkryta.

1 polubienie

do Afryki niedaleko, blizej niz do Madrytu :rofl: :joy: :rofl:

2 polubienia

O, to czekam!!!

1 polubienie

Przepraszam…Nie czekaj.Musze walic na nagle zastepstwo do pracy i dzisiaj z pewnoscia nie dam rady.

1 polubienie

Ale przecież jeszcze nie umieram… :crazy_face:

Co sie odwlecze to nie ucieczece.

1 polubienie

Zaczynam sie denerwowac bo jest podejrzenie corony.Gość sie wystraszyl i odmowil przyjazdu…Te gwaltowne reakcje na wzor paniki to najgorszy mozliwy paraliż…
Poproszono mnie wiec ok. Ale mam czekac na telefon,co powie dyrektorstwo :confused:

2 polubienia