Uważajcie na swoje konta

To o czym napiszę, nie jest miłe i fajne. Ale piszę, bo nie dostaję odpowiedzi na zgłoszenia problemu. Pod koniec marca, ktoś dwukrotnie usiłował zresetować moje hasło do portalu. Dziś rano, po wczorajszej dyskusji, ta osoba ponownie próbowała to zrobić. Za każdym razem zgłaszałem problem adminowi, ale póki co nie doczekałem się żadnej odpowiedzi.
Nie wiem czy ktoś z Was ma podobny problem, czy też w jakiś sposób sobie zasłużyłem na ten wyjątkowy zaszczyt?

Do Ciebie: Chłopaku… Nie wiem co chcesz osiągnąć resetując to hasło? Na moim koncie nie dowiesz się niczego ciekawego, bo moja korespondencja jest niemal zerowa i wszystko co tu zamieszczam, jest publiczne. Nie wiem na co liczysz i co ci się marzy? Przecież nawet jak przejmiesz to konto, to i tak ludzie się zorientują, że to nie ja.
Za rękę cię nie złapano, ale noga Ci się powinie, wcześniej czy później… i będzie wstyd.

Sprawdźcie swoje powiadomienia mailowe, bo może więcej kont kusi naszego wielbiciela.

5 polubień

Skąd wiesz (po czym poznajesz), że ktoś usiłuje Ci się włamać?

2 polubienia

Są powiadomienia na mailu, że ktoś chciał zresetować hasło.

2 polubienia

Aha… No to ja takich powiadomień nie miałam :thinking:

2 polubienia

Wiem, że nie każdy ma. Pytałem jednej osoby i też takich powiadomień nie ma.

2 polubienia

jesli dostales taka wiadomosc na maila to poczte wyrzuc bez otwierania.
nie jestes wyjatkiem.
szczegolnie narazeni na takie podchody sa ci, ktorzy zakladali tu konto z poczty wp lub interii.

3 polubienia

Ja nie zakładałem z tych miejsc.

1 polubienie

ja tez mialam cos podobnego, pomoglo zastrzezenie nadawcy na poczcie, gdzie to przychodzilo.

4 polubienia

Ja miałam dwukrotnie (w odstępach około półrocznych) powiadamianie przez mojego antywirusa o próbie wejścia (ale to było ogólne), ale po mojej prośbie o ustalenie skąd, podawał mi ten antywirus Pytamy :joy:
Stąd moje zainteresowanie tym, co piszesz.

3 polubienia

Jedyna dziwna rzecz, jaka mnie spotkała, to wchodzę dzisiaj na Pytamy i od razu jestem zalogowany, ale wątpię, że to jakiś włamywacz, bo byłby musiał mieć fizyczny dostęp do mojego komputera. Tak więc prawdopodobnie zapomniałem się wczoraj wylogować.

3 polubienia

Nasz kolega podjął zabawę i teraz znów dwukrotnie próbował.

1 polubienie

Co mam zastrzec? Przecież to z pytamy powiadomienia są

1 polubienie

mozliwe, ze juz osobnik/osobnicy zrobili postepy?

1 polubienie

Nie sądzę

1 polubienie

zgadza sie, ja wchodze na forum z dwoch smartfonow i lapka - czasem to rosyjska ruletka gdzie jeszcze tkwie zalogowana, a gdzie nie?

2 polubienia

Oj, to już wiem o jakim powiadomieniu piszesz. Ja takie miałam też na pocztę z poprzedniego forum ale to wtedy, gdy rano zaspana chcąc się zalogować aż dwa razy pomyliłam hasło. Tyle, że wtedy po prostu sama narozrabiałam. :blush:

2 polubienia

O której dostałeś powiadomienie? u mnie 14:33. Można sprawdzić swobodnie IP osoby która próbowała hasło przywrócić. Aczkolwiek nic to nikomu nie da.

2 polubienia

No to i ja się włączę. Miałem 3 próby włamania, ale ogólne, może i w tym na Pytamy. W ciągu dwóch lat. Mam płatną ochronę na swój komputer i za każdym razem powiadamiano mnie, że udaremniono próbę włamania. A raz próbowano konkretnie wejść mi na maila.

2 polubienia

a skąd wiesz, że to nic nie da?

Bo musiał by mieć hasło do twojego maila. No chyba że ma :rofl:

2 polubienia