Uważajcie na swoje konta

No chyba że próbuje zgadnąć hasło

1 polubienie

To jest realne. Albo liczy że zablokuje ci konto.

1 polubienie

Dodam jeszcze, że może warto zmienić hasło na Pytamy, bo wygląda na to, że włamywacz włamał się na Twoje konto, ale nie ma dostępu do Twojej poczty, więc nie może zmienić Ci hasła.

Czyli włamywacz ma kontrolę nad Twoim kontem, ale nie może Cię odciąć od Twojego konta, bo musiałby mieć też dostęp do Twojej poczty.

1 polubienie

Nie ma żadnego dostępu. to standardowy mail po wciśnięciu przypomnij mi hasło

2 polubienia

Moim zdaniem on nie ma dostępu ani do tego konta, ani do poczty. Moim zdaniem tamte próby, były realne… a te dwie tylko droczenie się po przeczytaniu pytania

1 polubienie

Ja widzę jeden związek… pojawienie się pewnej osoby.

1 polubienie

nooo, a jusci…

Z złości wciska wszystko co popadnie.

1 polubienie

Rządowy Pegasus działa.

2 polubienia

Sorry, nie zrozumiałem sytuacji. Myślałem, że ktoś próbuje zmienić Ci hasło, bo już mu się udało było zalogować na Twoje konto.

Oczywiście, chyba nie muszę pisać, że warto mieć różne hasła na różnych portalach.

3 polubienia

Wiem, dlatego mam :slight_smile:

2 polubienia

Od kilku miesięcy dostaję z adresu: noreply@pytamy.online - po kilka dziennie, wczoraj 6 razy - mejle o treści:
Ktoś poprosił o zresetowanie Twojego hasła na Pytamy Online.
Jeśli to nie Ty, możesz bezpiecznie zignorować tę wiadomość.

Wszystkie te mejle regularnie kasuję.
Nic poza tym sie nie dzieje. Dla jasności informuję że nigdy sie nie wylogowywuję z forum bo nie uważam abym coś wrażliwego albo tajemnego tu publikował.

7 polubień

Kurde. Muszę przestać słać fotki.
Te bez ubrań szczególnie :thinking:

5 polubień

A te gołe baby??? :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye: :crazy_face: :rofl:

2 polubienia

To same ubrania ślij. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Bez paniki. System daje opcje resetu hasła, gdy użytkownik zapomni. Raczej tej opcji nie należy wyłączać. Funkcja jest ogólnie dostępna, podobnie jak nazwy użytkowników są ogólnie dostępne, komuś się nudzi i się bawi…
Nie jesteś jedyny, to się zaczęło kilka miesięcy temu, w ostatnich 2 dniach chyba z 10 osób miało takie powiadomienia.

3 polubienia

I to jest myśl :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

ale sporo innych nie miało. Czyli jednak są to wybrani w jakiś sposób użytkownicy.

1 polubienie

Efce, to kolega @birbant doradza same ubrania wysyłać, a do mnie to kolega sam bez przysłał, jak powiedziałam, że chcę bez ciuchów. Eeeetam… taka robota… :thinking:

4 polubienia

Kilka/kilkanaście dni temu dostałam maila dotyczącego właśnie resetowania/zmiany hasła na pytamy. Nie pamiętam dokładnie, a teraz już nie sprawdzę, bo go zignorowałam i skasowałam.
Mam pocztę właśnie tam :slight_smile:

5 polubień