Uważajcie na swoje konta

Jest!!! 1 raz (teraz) dostałam takiego emaila na pocztę :joy:

2 polubienia

Włąśnie sprawdziłem pocztę (bo rzadko do tej akurat zaglądam) i mam kilkanaście takich powiadomień. NIe otwieram, kasuje od razu.

3 polubienia

Ktoś się z kąta czai na konta.

2 polubienia

To nasz kolega :slight_smile:

1 polubienie

Nie mam pojęcia, który…? Poważnie.

3 polubienia

to sprawdz, bo wlasnie powinienes miec kolejne…
to moze zrobic kazdy, kto zna Twoj nick.

1 polubienie

Może to głupia teoria, ale wpadła mi do głowy taka myśl: ja loguję się w taki sposób, że po wpisaniu loginu wyściskam klawisz Tab, by przejść do pola hasła i nie robić tego myszką. Odkąd Pytamy ma nowe okno logowania, Tab należy naciskać aż dwa razy, bo raz przeniesie do opcji przypomnienia hasła. Być może niektórzy użytkownicy z przyzwyczajenia nadal wciskają Tab tylko raz?

1 polubienie

W moim przypadku mialo to miejsce juz chyba 10-12 razy.Ostatnio przedwczoraj…Jest to o tyle dziwne ze nie potrafie sobie nawet w przyblizeniu wyobrazic,co ten delikwent mialby z tego mieć???
Informacje o tym otrzymuje na poczte,co tez mnie ciut dziwi…
Niech sie półgłówek udławi ale jesli istnieje sposób zalatwienia go,ktoś powinien mu sie dobrać do skóry.
Jedyna rzecz którą robie codziennie to sprawdzanie poczty.Jesli to sie będzie powtarzać to co ja mam z tym zrobić skoro to juz jest ileś tam razy,dawno zgłoszone?

2 polubienia

Istnieje. Wystarczy przejrzeć logi i porównać z IP logujących się. Jest to osoba błądząca i wykazująca sporą niewiedzę w internecie. Nie widziałem żadnego portalu by funkcja resetowania/przypomnienia hasła mogła zadziałać bez zalogowania się do swojej poczty.
@Daniel86 Twoja teoria się nie klei. wciska raz Tab i podaje nie swój login?

2 polubienia

Ja niczego takiego na maila nie dostałem może za malo sie tu udzielam wedlug mnie to jakiś maloletni troll po prostu sie drażni z nami z nudów i chce zaistnieć niz przejmować konta pewnie jeszcze ze starego pytamy bo wiem ze oni mieli link do tego forum

2 polubienia

Faktycznie, od końcówki marca tego roku mam na poczcie kilkanaście tego typu powiadomień. Ktoś się “bawi” i nie przywiązywałbym do tego jakiejś większej wagi.

2 polubienia

Ale przecież nadawcą tych maili jest nasz portal (noreply@pytamy.online) wiec chyba tylko z poziomu administratora można coś takiego wysłać? Dlaczego mówicie o jakimś kolesiu, który to robi?

1 polubienie

A ja bym przywiązywał. Jeżeli ktoś tyle czasu to robi… to raczej jest zaburzony.

1 polubienie

Bo on prosi o reset hasła na twój nick… a portal wysyła ci powiadomienie. To ktoś z nas. Ktoś upośledzony w jakiś sposób

1 polubienie

ALe jak to działa? Jak ja mogę np. poprosić o reset twojego hasła?

1 polubienie

Tak

Nic nie uzyskasz bez dostępu do maila… ale możesz.

2 polubienia

To zwykłe przypomnienie hasła.

2 polubienia

Zmobilizowałeś mnie do zajrzenia na pocztę przypisaną do tego portalu. Dzisiaj o 9.07 też dostałam wiadomości(dwie), że ktoś prosił o zresetowanie mojego hasła i ze jeżeli to nie ja, to mam zignorować wiadomość.
Normalnie ktoś się bawi jak dziecko. Grzechotkę mu kupmy :upside_down_face:

2 polubienia

Hahaha… Ten ktoś nas chyba czyta na bieżąco, bo teraz już po napisaniu tego posta znowu dostałam taką wiadomość. Normalna ciuciubabka :joy:

2 polubienia

Raczej balkonik niż grzechotkę.

3 polubienia