Uważasz, że przeciętny Polak, i jego decydenci typu Morawiecki, Kaczyński,

Szumowski, Niedzielski, są mądrzejsi, bardziej odpowiedzialni i bardziej
patriotyczni, od byłego prezydenta Czech, Vaclava Klausa?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

bo ja wiem czy on byl eurosceptykiem?

osiemdziesiatka na karku to juz myslenie nie takie…
moze młodzieńcze komunistyczne tęsknoty sie odezwaly?

1 polubienie

Ludzie bez nazwiska nigdy mnie nie kręcili. Ten też ma dwa imiona jedynie, i jest tak samo głupi jak pozostali :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

na Czechow wystarczy.

2 polubienia

Uważam, że nasi decydenci nie sa mądrzejsi od harmonijnych muszek owocówek

1 polubienie

Na pewno nie są, Nawet nie sięgają im do kolan.

Tu się musze drogi Harmoniku z Tobą zgodzić, że nasi decydenci muszkom owocówkom do kolan nie sięgają. Posunąłbym się dalej twierdząc, że do kolan muszkom owocówko nie sięga nikt z tego forum. Ba, nawet nikt na świecie i wszechświecie, a nawet nie umniejszając Ci, Ty sam muszkom owocówkom do kolan nie sięgasz.
A że wynika to z tak prostego faktu, że muszki owocówki nie posiadają stawów kolanowych i tym samym rzeczonych kolan, to jest już mało istotny szczegół anatomiczny. :stuck_out_tongue_winking_eye:

I tu sie mylisz
Owady maja staw kolanowy :joy::joy::joy:
A nawet 6 sztuk.
http://atlasprzyrodniczy.pl/2018/05/odnoza-owadow/

1 polubienie

Fak!! Podstępne bestie … :confounded:

1 polubienie

Raczej zdecydowanie harmonijne, pożyteczne stworzenia. W naszych wnętrzach wykonują tytaniczną robotę, dzięki której żyjemy, i to w jakim takim zdrowiu, trując się naszym bardzo niewłaściwym jedzeniem.

To jakies owady wewnatrz nas zyja?
Zawsze myslalam, ze tylko diably podskorme :joy::joy::joy:

Bardziej chodziło mi o mikroorganizmy, aby nie nazywać ich podstępnymi bestiami, bo nie ma nigdzie takich barbarzyńskich bestii, jak ludzie.

Tasiemiec i owsiki tez harmonijne?

Nie da się zaprzeczyć…