W czym zazwyczaj pijacie kawę?

Witam. :coffee:

  • W kubku
  • W filiżance
  • W szklance
  • Jeszcze w czymś innym

0 głosujących

4 polubienia

Na 10 kaw,8 wypijam w filiżance,dwie w kubku…Te w kubku to w pracy…

5 polubień

Aktualnie mam swoją szklankę z uszkiem do kawy, drugą do herbaty, no i swój kufelek do piwka.

6 polubień

W kubku. Dużym. Ślicznym. Mam świra na punkcie ładnych, oryginalnych kubków. W filiżance mieści się za mało kawy. Jestem przyzwyczajona do częstego picia kawy i w dużych ilościach.

8 polubień

W półlitrowym naczyniu… to chyba kubek.

6 polubień

Szklanka czy kubek to bez znaczenia i zależy od miejsca. U siebie kubek duży 03 L do kawy i soków

4 polubienia

W domu zawsze filiżanka, do tego powinna mieć 150 - 200 ml pojemności.
Za to piwo zawsze butelkowe z kolorowym kapslem, bo wtedy koszt się za jakiś czas zwraca …

7 polubień

W pracy w kubku, a u siebie też w kubku ale w takim poszerzonym, jak do zupy…

5 polubień

To jeszcze jest kubek :crazy_face:. Na budowach się zdarza pić z słoików po drzemie, u klienta to każdy oszczędnie dawkuje po 1/2 szklanki jak mamy swoje ciasto

5 polubień

W szklance.

5 polubień

Zwykle piję tylko jedną kawę i to w pracy.
Skoro w pracy to kawa w kubku.
Ostatnio mój stary kubek uszczerbil się. Kupiłam nowy…miałam wymienić… nie wymieniłem.
Potraktowałam go jak przyjaciela który był przy mnie w tych dobrych i złych chwilach i dlatego nie można go, o tak sobie wymienić …
Wiem, głupie to… czasem tak mam… przywiązuje się :confused:

7 polubień

W zasadzie kawy duzo nie pije, a jesli to w knajpce i w czym mi podadzą. A to zależy od tego jaką zamówię.
Od pucharka jak po irlandzku po naparstek z uszkiem jak czarna ekspresowa.
Po drodze są kubki, kubeczki, filizanka i szklaneczka z grubego szkla.
Plujka w cienkiej szklance to juz wspomnienie :wink:

3 polubienia

Yoko mam identycznie :grin:
Moich kubków - 10. Każdy do czego innego w zależności od pory dnia i chęci. :joy:

5 polubień

Ja mam dość pokaźną kolekcję kubkow z kotami :wink:
Herbate z nich pije, bo wieksze od filizanki i tak szybko nie stygnie.

4 polubienia

kubkow to ja mam ok. 20…Ale nie przepadam za piciem z nich.Chyba ze raz na pół roku najdzie mnie ochota na kawę Inkę z mlekiem :innocent:

3 polubienia

Zależy jaka kawę. Espresso tylko w małej filiżance. Duża kawę z mlekiem w kubku, cappuccino w dużej filiżance

3 polubienia

W jakimś wielkim kubku ciężkim,podobnym do tego:

5 polubień

A jaką to ma pojemnosc? Bo typowy to między 0,25 a 0,3 l?

2 polubienia

Otóż i mój kubek z kawą, w czasie rzeczywistym :stuck_out_tongue_winking_eye: Zaraz idę na mecz, to i odpowiednia dawka kofeiny jest potrzebna.

5 polubień

To kubek czy miseczka? :joy_cat:

1 polubienie