W czym zazwyczaj pijacie kawę?

Mówiłem, że w tym czasami jem zupę… :grinning:

2 polubienia

To ja mam takie cudo, wzorek nieco inny, z uszkiem, pol litra pojemnosci.

4 polubienia

Haha, wszystko rozbija się o tą ilość, zwłaszcza przedpołudniowej kawy.

1 polubienie

Jak pisalam, ja kawy prawie nie pije, w tym przypadku herbaty :wink:ale kolorystycznie? Pijam czarną

3 polubienia

image

Znalazłam w necie oba, w których ostatnio najchętniej piję. Ten u góry bardziej lubię. :smiley:
Piję pełne, więc skopiowałam z pojemnością, żeby było wiadomo, że są jednak spore.

1 polubienie

Bardzo ładne :smile:

1 polubienie

Cieszę się, że Ci też wpadły w oko. Ja normalnie mam świra na punkcie kubków. Od zawsze. Jak trafi się jakiś, co mi wpadnie w oko, to nie ma mocnych. Muszę go mieć :joy:

3 polubienia

Ja juz stwierdzilam, ze dom nie z gumy. I powzdycham najwyzej…

2 polubienia

Wolę inne napoje ale jak już piję to w kubku.

1 polubienie

Ale ja mam naokoło siebie pełno działkowiczów, którzy bardzo chętnie zabierają do altany kubki, które już mi się znudziły. Większość z nich te ode mnie zostawia u siebie w domu a do altany niesie swoje. Cieszy mnie to, bo to oznacza, że podoba im się mój gust :smiley:

2 polubienia

Ja tak dobrze nie mam :wink:
Aczkolwiek popyt wielu takich co się znudzily wsrod sąsiadów jest.
Generowany tym ze tu wszedzie posadzki i zywotnosc szkla, kamionki i porcelany ograniczona.
Ale z kotami nie oddam :innocent:

2 polubienia

Jak ja Cię rozumiem…
Też nie oddałabym tych, które lubię. :wink:
Oglądając w necie “swoje” kubki , zobaczylam jeden taki, którego nawet nie widziałam i wpadł mi w oko.
Zacznę poszukiwać :wink:

1 polubienie

Chinczyki nie napisali ale ze dwie musztardówki ,+/-

1 polubienie

5 polubień

Tak piszecie, jakbyście byli nawykli do tego, że macie możliwość wypicia kawy bez oblania się nią i wszystkim dookoła z pośpiechu :thinking:

2 polubienia

Nawet gdy się człowiek śpieszy, to wcale nie ma tej konieczności oblewania się kawą. No chyba, że ktoś tak lubi :wink:

2 polubienia

Tak cenny napój jak kawa, i miałbym się oblać? Nigdy!

3 polubienia


Kubek - mój ulubiony, zwykle z kawą…

4 polubienia

Gdy byłem kiedyś we Francji w takich właśnie miskach podali nam rano kawę do śniadania. Śmiechu było co niemiara

2 polubienia

To ciesz sie, ze Ci tak nie podali wina
image

To nie zastawa snidaniowa a tradycyjny galicyjski zestaw do bialego wina albariño.

3 polubienia