W jaki sposób pandemia zmieni UE ? W jaki sposób UE powinna się zmienić?

Kolorem sie nie sugeruj - ze wzgledu na rozmiary to raczej wyobraznia fotografa

1 polubienie

Pisałaś o tym ? Ja tylko to wiem na ten temat :confused:

Srandemia to TWÓR wymyślony i wprowadzony w życie ludzi na Ziemi,aby było łatwiej ich zmanipulować i mieć “święty spokój” z wszelkimi ruchami “protestującymi” i by wszyscy się bali wszystkich…
Jak myślicie,dlaczego nagle WYBUCHŁA WIELKA MIŁOŚĆ DO ZWIERZĄT?
Nie o fakt,że mnóstwo gatunków już zniknęło z powierzchni Ziemi tu chodzi,ale o to że zwierzak się nie poskarży ani nie nie zastrajkuje.
Maszyny będą odwalać robotę,a ludzie siedzieć ze swoimi zwierzakami…
FUTURYSTYCZNA WIZJA???
Może tak,a może nie…
PRZYSZŁOŚĆ POKAŻE…

Nikogo nie rozliczysz.
Ci co się na tej srandemii mieli dorobić-dorobią się i zostaną “dobrymi wujkami” jak Niemcy dla Europy obecnie.
Wszystko zostanie wyciszone i wytłumaczone ludzką “zawodnością”
Wtedy do akcji wejdzie PEWNA I NIEZAWODNA SZTUCZNA INTELIGENCJA!
I NIKT NIE ZAPROTESTUJE…

Widać, że Ty to same negatywne wizje kreślisz heh… Pandemia istnieje naprawdę i jest to naturalny wirus …

Ale fakt faktem, że wszyscy którzy mogą próbują ją wykorzystać do swoich celów w tym politycy :confused:

Cytując klasyka: “Mają rozmach skur*ysyny!” :slight_smile:

Naturalny wirus??
NAPRAWDĘ W TO WIERZYSZ???
HIV to też był “NATURALNY”??
/Wg pewnej nazwijmy to PLOTKI -małpy zeszły z drzew, a zoofiliczni zboczeńcy roznieśli małpiego wirusa…?/

Ano był … Nie mam powodu wierzyć, że nie był :confused:

Poszperaj w necie,zainteresuj się kto i od jak dawna lata w kosmos i co naprawdę tam się bada…
Jesteśmy tylko KRÓLIKAMI DOŚWIADCZALNYMI…

Jak dla mnie to teorie spiskowe :confused: Co my tak naprawdę możemy wiedzieć co “Oni robią”. Poza tym jak ty sobie to wyobrażasz ? Że testują na nas jakieś kosmiczne koronawirusy ?

Przekopu sobie nie wyobrażam póki co, bo widzę wąskie wycięcie, a więc cały teren nie będzie samiutkim tylko kanałem … Poza tym dla Elbląga to stanowczo za mało, bo nie ma on potrzebnej infrastruktury, żeby być portem z prawdziwego zdarzenia …

A poza tym trochę więcej transportu/handlu w Elblągu tym mniej w potencjalnie najbardziej Gdańsku czy Gdyni… Jak dla mnie gra nie warta świeczki, ale skoro zaczęli już budować, to głupotą byłoby nie skończyć…

Wierzysz TYLKO W DOBRO??
To SKRAJNY IDEALIZM…

1 polubienie

Jakie znowu tylko dobro :wink: Ja po prostu uważam, że ta pandemia jest przypadkowa i naturalna, chociaż faktem jest, że Chińczycy nie poinformowali świata o zagrożeniu, a i samo WHO zlekceważyło początkowo problem (Trump coś tam krytykował WHO na ten temat… Że jest prochiński…)

1 polubienie

polecam lekture “Na tropach Smętka” Wankowicza.
Elblag byl szykowany jako port wylotowy na Baltyk przed II wojna swiatowa.
zbudowano nawet siec kanalow majacych laczyc Jeziorak (Ilawa) z Zalewem Wislanym.
w jakim stanie jest teraz ta droga wodna to nie wiem. w kazdym razie w PRL nikt o to specjalnie nie dbal, choc tzw. Male Mazury byly wspaniala alternatywa dla zeglarzy, ktorzy nie lubia nadmiernego tloku i nie boja sie dosc kaprysnych wiatrow - okoliczne jeziora oślą łączką nie sa.
maly drobiazg - wtedy caly zalew lezal w granicach Niemiec.

1 polubienie

Jacek Bartosiak mówił, że z wojskowego punktu widzenia ten kanał nie będzie miał żadnego znaczenia … Może mieć jedynie ekonomiczne znaczenie …

No, ale tym razem Elbląg i PMW są polskie no i co tu dużo mówić, my się powinniśmy skupić na lądzie, a nie na Morzu Bałtyckim … Ewentualnie zakupić kilka łodzi podwodnych i to praktycznie wszystko jeśli chodzi o marynarkę wojenną …

“A poza tym sądzę, że Unia europejska musi być zniszczona!”
JKM
:joy:

2 polubienia

A czego ten rzecznik przasowy Pentagonu nie mowil?
Moze niech wezmie sie za bodowanie dioram wielkich bitew jakie mu sie roja a nie miesza ludziom w glowach.

1 polubienie

On swój “tutejszy” (polski) rozum ma :wink: A do tego wie co myślą Amerykanie :wink:

Początkowo z kontekstu myslałem, że piszesz o JKM i miałem w głowie takie “że co koorwa”, a dopiero po chwili się skapnąłem, że chodzi Ci o JB :smiley:

1 polubienie

Już wiem jak to ma wyglądać…