W nawiązaniu do niedawnej dyskusji o tolerancji w innym pytaniu i atakach na LGBT.....


Teraz jasne? Czy nadal nie rozumiecie?

8 polubień

Łysi idioci z falangami inaczej to rozumieją. Bo to idioci. Problemy wg. nich trzeba bić i przepędzać. Żeby po ulicach nie chodziły. Czystki znaczy.

1 polubienie

Rozumiemy. A czy kulturalne wyrażene swej opinii w danej sprawie ma związek z tym pytaniem?

Kultura to podstawa @birbant

1 polubienie

A gdyby nawet uczuleni na laktozę wysłali na krowy uzbrojone kozy, to mają do tego prawo, bo po co te krowy tak manifestują tymi gołymi cyckami na łąkach.

4 polubienia

Ramka @anon44086484!!!

2 polubienia

To jeżeli lgbt(typu marsz równości) nie toleruje kościoła, to dlaczego robią cały czas jakieś prowokacje?

I rozmawiaj tu o tolerancji XD chyba że tylko o tej wygodnej dla jednej strony… Łysy idiota, a na drugą stronę broń boże napisać coś brzydkiego

Co to znaczy “nie toleruje kościoła”? Atakuje pielgrzymki czy procesje? Żąda zamykania kościołów? Utrudnia komuś pójście do zakonu czy seminarium?

4 polubienia

A kogo nie tolerują ci z tego obrazka i co temu komuś robią. Albo do czego ma się w ogole ten obrazek? Czy to jak zwykle jakas prowokacja

Naprawdę jesteś taki ograniczony, że nie rozumiesz tzw. aluzji?

1 polubienie

Rozumiem właśnie. Łeb na lyso + TY czyli stronniczosc na lewo, czyli atak na coś czego się nie toleruje, w temacie tlumaczacym czym jest nietolerancja. Sprytne XD

@Bingola, @GumowyKrokodyl moze w koncu przestaniecie lysych obrazac???

3 polubienia

Nie czuję się obrażony. :crazy_face:

2 polubienia

Hhahaha, proszę Cię… :crazy_face:

1 polubienie

O co zechcesz. :angel:

1 polubienie

Trzymam za słowo, stoi :sunglasses::mask:

1 polubienie

Jak na razie to pięknie Polaków wyje… pierwszy pedał RP.
Okazuje się iż Wiosna miała na celu doprowadzenie go do Europarlamentu.
O ile miałem niezłe zdanie o pedałach to teraz mam zdanie…

1 polubienie

Stoi. :innocent:

2 polubienia

Ja jutro będę rzucać w procesje kamieniami, bo mi łażą pod oknami i mnie prowokują :joy:
Szkoda że na to nie wpadłam 20 lat temu i córek nie wyszkoliłam. Teraz czuję przyzwolenie, bo można. Po co oni tak manifestują tą swoją wiarę. Nie rozumiem.

4 polubienia