W nawiązaniu do niedawnej dyskusji o tolerancji w innym pytaniu i atakach na LGBT.....

No włąśnie! I jeszcze śpiewają przez głośniki i palą jakieś trujące kadzidła!

2 polubienia

a mnie to jakos nie zaskoczylo… (pewnie sie zorientowal, ze tam lepiej placa niz w polskim sejmie, a i potem szanse wieksze niz na prezydenta Polski)
czyz ta buzka mogla klamac?

1 polubienie

Wyrąbał koleżeństwo w dupę.

3 polubienia

I śmiecą ulice kwiatami! I niszczą naturę zrywając te kwiatki, żeby móc później platkami obsypać bruk po którym przejdzie stado i je zdepcze!
Nieharmonijnie tak!

3 polubienia

I będziesz krzyczeć: “Raz krzyżem, raz młotem czarną hołotę”!
(nie ma to jak spojrzeć na wszystko z odwrotnego punktu widzenia, prawda?)

2 polubienia

i to na kolezenski usmiech bez wazeliny. :crazy_face:

1 polubienie

Hahahaha i mnie Mistrz zbanuje, tfu zablokuje w domu. A powinien zrozumieć, że zostałam beszczebelnie sprowokowana.

2 polubienia

Ciągle nie rozumiem tego twojego rozumowania, albo czegoś nie wiem w tym temacie. Według tego co ja wiem(oczywiście myślę że te twoje pisania o procesji to na jaja a nie na poważnie) to na marszach typu lgbt są urządzone celowe prowokacje, chyba że to nie sa prowokacje a tylko jakaś mowa nienawiści w kierunku religi czy coś, więc ma to prawo sprowokować kogoś jeżeli celowo po to jest robione, oczywiście uważam że człowiek powinien ignorować takie pajacowanie ale to nie zmienia faktu że prowokacje są, a wy obracaxie kota ogonem że to ten prowokowany jest zły.

Prowokowany jest zły ale właśnie w takim przypadku jak ty to opisujesz, że procesja będzie szła ci pod oknem. Ponieważ ona w żadnym wypadku nie ma na celu kogoś prowokować a ktoś kto tego nie toleruje to powinien się leczyć jak to wczoraj pisaliście Więc zgadzam się z tym co mówicie ale na przykładzie procesji , a wy całkowicie pomijacie właśnie to że na takim marszu równości są wszelkiego rodzaju prowokacje, czy nie wiem jak oni to nazywają? A procesja to procesja idą modlą i i tyle, nie myślą w tym czasie o ateistach i nie hejtuja ich przez megafon… Więc słabe porównanie XD

1 polubienie

Znakomite! A przy okazji: jak sie wstawia ramke???

To Kosciol nie toleruje LGBT!

Oczywiście tu też nie widzisz ataku i prowokacji?

2 polubienia

Ale ja nie mówię że nie ma takich ataków. To wy mówicie że nie ma ataków społeczności lgbt na prawicowcow na media prawicowe podczas swojej pracy itp

Owszem zdażają się ataki z obu stron. A akurat mem mówi o zupełnie innej sytuacji nie o mediach a tzw narodowościowcach krórzy z prawdziwymi Polakami mają niewiele wspólnego.

1 polubienie

Na pewno są prawdziwszymi Polakami niż ci z marszow lgbt jeżeli już trzeba wybierać który jest prawdziwszy, ale właśnie o to mi chodziło wcześniej że ten mem jest atakiem na jedną strone

To nie jest mem, to jest sfilmowany fakt.

1 polubienie

Na jedno wychodzi xd

Nie. Mem, a fakt, to są zupełnie inne rzeczy

Ale mem też faktem może być… Ale to nie ważne,chodzi mi o to ze to prawda ale prawda tylko lewaka. czyli to mem który przedstawia fakt tylko na jedną stronę, ja też mógłbym zrobić taki obrazek, jeżeli nie tolerujesz laktozy to nie pijesz mleka, a nie przebierasz się za pajaca zakładasz koszulki z profanacja maryjii i krzyczysz jebbc krowy xd i to też byłby fakt ale prawaka XD

W tych procesjach to mi przede wszystkim jest żal tych tysięcy niepotrzebnie ściętych drzewek. Za młodu zawsze ze zgrozą obserwowałem jak przy każdej procesji pół lasu brzózek było wycięte by sobie tłum przeszedł. Poza tym niech sobie chodzą, nawet codziennie. Mnie to nie przeszkadza.

4 polubienia