W programie wyborczym PO obiecuje darmowy dostęp do "in vitro", czyli z pieniędzy

wszystkich podatników, to już wolałbym głosować na PiS.

1 polubienie

W konkurencji obietnic i tak PiS nie przebija.

Zapomnieli dodać że zlikwiduja 500plus, podniosą wiek emerytalny, wprowadza gimnazja, będą “naprawiać” sądy i prokuraturę, dzieci będą chodzić do szkoły od 5 roku życia, wrócą do dawnej emerytury dla SBkow, pewnie na początek podniasa VAT do 24%… No burdel będzie panie burdel… Lepiej głosujemy na ten pis.
Po co nam znowu kilka lat rewolucji tylko po to żeby zrobić krok w tył…

In vitro powinno być ogólnie dostępne i darmowe.

W linka nie wejde bo i tak wygra pis a ja głosuję na lewicę.

2 polubienia

Lewica to największe zboczenie i patologia “in vitro”, oprócz obowiązkowych, oszukańczych, szkodliwych szczepień z pieniędzy wszystkich podatników.

1 polubienie

Dodaj jeszcze uporzadkowanie prawodawstwa w kwestii dawcow plemnikow i jajeczek, czy surogatek rodzacych dzieci za matki nie mogace donosic ciazy - ale to juz mie tylko polski problem. Jest jeszcze inny - gorna granica wieku zdecydowanie dyskryminujaca kobiety.

No to bedziesz tak glosowal Kazdy zgodnie ze swoimi pogladami.

Od wielu lat nie chodzę głosować, bo nie ma takiej partii, z którą bym się utożsamiał.

Niestety latego mamy gorsze zlo…

Partie prokapitalistyczne są dla mnie gorszym złem. A w ogóle, to albo wygram z moimi diabłami podskórnymi, albo nieharmonijna, patologiczna ludzkość rychło podzieli los dinozaurów, bo istnienie takiego nieharmonijnego, patologicznego, złośliwie nowotworowego gatunku ludzkiego nie ma obiektywnego sensu. To nie może być tak, że tacy barbarzyńcy męczeńsko mordują myślące, odczuwające, pragnące żyć i kochać, pożyteczne, harmonijne ryby i inne stworzenia.

1 polubienie

Pewnie byś jeszcze chciał, aby dzieci z klinik “in vitro” kupowało się w hipermarketach.

Największy Mistrz powiedział: “nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”. Jest w tym wielka mądrość i tego powinniśmy się trzymać…

1 polubienie

Mysle, ze ci barbarzyncy zbyt duzej meki nie przezywaja…

Oczywiscie, czyli powinnismy byc rowno patologiczni a nie narzekac na siebie nawzajem! :slight_smile:

Niemniej pobyty w COR-ach (Czarnych Otchłaniach Refleksji) do przyjemnych nie należą.

In vitro powinno być finansowane przez państwo… bo to ono jest głównym beneficjentem tego że się dziecko rodzi.

3 polubienia

W ogóle nie powinniśmy być patologiczni. Dlatego proponuję budowę w Polsce 4-ech bajecznych, przynajmniej 50 milionowych Harmonijnych Miast Pierścieniowych (HMP). z jednakowymi dla wszystkich dorosłych mieszkaniami o powierzchni użytkowej 100 mkw, nabywanymi na nieoprocentowany kredyt, spłacany po 100 zł miesięcznie (dla dzieci tej samej płci też po jednym takim).

Nie zgadzam się z tym przysłowiem. To, co dla mnie jest niemiłe, dla kogoś innego może być właśnie miłe i odwrotnie. Ktoś może też zrobić mi coś, czego nie chcę, sugerując się tym, że dla niego to “miłe”, więc dla mnie też musi takie być.
Nie “nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”, a “nie czyń drugiemu, co jemu niemiłe” byłoby bardziej sensowne, a też wcale nie w 100%.

1 polubienie

Takie dziecko rodzi się ewidentnie patologicznie, i to za ogromne pieniądze wszystkich podatników. Ja się na to nie zgadzam, bo ludzi jest ewidentnie za dużo, do tego są nieharmonijni, patologiczni, do tego nie urodzą się do szczęścia, lecz do problemów, cierpień, chorób i śmierci.

Patologiczni są ci którzy liżą biskupów w wiadome części ciała i zakazują in vitro… kłamiąc przy tym na potęgę.

2 polubienia