W sieci wrze

Pietrzak w republice

Kiedyś na tego typu “Wpadkę” mówiło się, że palnął jak łysy grzywką o kant kuli. Tak bywa wtedy, gdy ktoś mający zbyt mało poczucia humoru, albo humor “niskich lotów” próbuje zabłysnąć finezją, której nie posiada. Dla mnie Pietrzak nigdy nie był dobrym kabareciarzem. Może i miał jakichś swoich fanów, ale ja akurat uważam, że jego pomysły i dowcipy były jakieś takie płaskie, grubo ciosane i wcale nie śmieszne.
Czytałam, w kilku miejscach, że prawdopodobnie z powodu tego ostatniego pomysłu może mieć kłopoty. I dobrze. Niech myśli co mówi.

4 polubienia

Niestety ten rodzaj humoru byl typowy dla tzw “programow satyrycznych” tvp . Mislam nieszczescie ogladac W tyle wizji i strasznie mnie zniesmaczyl. I pani Ogórek z tym drugim(jak mu tam z Mlodych wilkow)i Wolski -kiedys tak lubilam jego powiesci satyryczno-fantastyczne.

A co do halasu - w tv republika placz i nawolywanie do obrony wolnych mediow
Ze niby oni wolni.

2 polubienia

Ponoć bardzo im oglądalność skoczyła. Niesamowicie!!!
Myślę, że to nie tylko fani dawnego TVP ale i “nasi” ciekawi, co oni tam wyczyniają i wygadują (wypisują).

2 polubienia

Jeszcze gorzej -choc wydaje sie niemozliwe- jak bylo.

Ja tvp 1 teraz przez brak dekodera nie mam to nie wiem jak tam jest.

1 polubienie

Już działają?

Takich jest więcej.
Ziemkiewicz - swego czasu pisatz i skadinad dobry rlunacz SF, wyśpiewujący po kruchtach Rosiewicz, “nawroconyh” aktorów nie liczac…

O co Ci chodzi z tym wrzeniem? Tytuły postów dajesz na jak na WuPe … :stuck_out_tongue_winking_eye:
Wrzeć to może woda w czajniku. Tutaj mamy głupią wypowiedź zindoktrynowanego emeryta, którego umysł nie funkcjonuje już nazbyt sprawnie. Poza jakimiś incydentalnymi wrzutkami na niektórych portalach, ta wiadomość wkrótce przepadnie a jej oglądalność będzie niższa, niż roznegliżowane focie naszych rodzimych pseudo gwiazdeczek … ot, całe wrzenie.

2 polubienia

Jeśli masz odbiór pozostałych kanałów (komercyjnych), to prawdopodobnie wystarczy jeszcze raz wyszukać.

Oj sformulowanie zostalo uzyte ironicznie.
A co do sklerotykow?
U niektorych siega etapu, ze twierdza, iz obecny senat bedzie mieszkania zabierac.
A co najmniej po jednym imigrancie do kwaterują.

1 polubienie

Na wp to działa :wink:

Następny

Każda potwora znajdzie swego amatora.

1 polubienie

To jest po prostu obrzydliwe

1 polubienie

Ja się terapeutyzuję po tych newsach potem Toscą albo inną nudną muzą lub czym tam potrzebuję, bo niestety muszę na trzeźwo znosić rzeczywistość. :thinking: …ci na prawo wyżej na mapie to pewnie coś dostają do picia, że świat mają piękny aż przed kamerą się chwalą. A człowiek musi na trzeźwo :pensive:

Oglądałem to ale fragment tylko.Niech se siedzą w tej republice i się wynaturzają.

3 polubienia

Są możliwości prawne, zeby różki im przytrzec i uderzyc tam gdzie boli, czyli grzywna.
Tylko trzeba chcieć. Na razie te obrzydliwce zeruja na balaganie związanym z transformacja zarządzania mediami w ogóle.
Ale tzw. paragrafy na to są.
Ale? Odziobrzyc prokurature, przetrzepać sądownictwo, bo inaczej będzie jak z Kaminskim i tym drugim - będą się odwoływać w nieskończoność i bezkarnie wała pokazywac.
A jeszcze bedzie cyrk, bo na arene wypuszczono “grupę Grodzkiego”.
Prokuratura szczecinska walczy o byt?

3 polubienia

Tak właśnie wyglądała TVP za poprzedniej władzy. Jeśli ktoś się jeszcze dziwi i oburza na metodę zamknięcia tego szamba, to mam nadzieje że przestał.
Teraz g*wno wybija już znacznie mniejszym otworem i nie za nasze pieniądze.

5 polubień

Za to co ukradli?
Czyli tez nasze.
Gziesc mi się obilo o uszy, że stacja ta jest zabawką prezesa finansowana przez Srebrną?

1 polubienie

Pietrzak – były politruk Ludowego Wojska Polskiego i absolwent Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR a Marek Król - tez działacz partyjny za komuny (członek KC) Takie ideały występują w TV Republika.

2 polubienia